999 rezultate për

lidhen

Yjet e Realit mblidhen për darkën e Krishlindjeve, Hazard dhe Bale "tull" gjumit (FOTO LAJM) Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma. Anë
VAR/ Klubet angleze mblidhen për ta hequr Sistemi "VAR" është kthyer në një temë diskutimi dhe çdo ditë e më tepër, klubet e ndryshme europiane kanë kërkuar nga f
Minishengeni ballkanik, Rama, Vucic dhe Zeav mblidhen sot në Ohër Kryeministri Shqiptar Edi Rama, ai i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të mblidhe
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Si do të mblidhen 880 milion euro borxhe të kompanive më të mëdha Bizneset i kanë borxh tatimeve një shumë prej 107.7 miliardë lekë, ose rreth 880 milionë euro, sipas të dhënave të tatim
Nesër mblidhen ministrat e Jashtëm të BE-së, temë kryesore Shqipëria Procesi i zgjerimit të BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut do të jenë në krye të agjendës, teksa nesër do të mbl
Shoqërohen dy banorë të Unazës së Re, gratë mblidhen për protestë (VIDEO) Hyrja në fuqi e ndryshimeve në Kodin Penal që dënon edhe ata që zenë rrugët ka bërë që policia të shoqërojë në ambientet
PSG presion Barcelonës, drejtuesit mblidhen për ofertën e fundit ndaj Neymar-it Barcelona duhet të dorëzojë ofertën finale për brazilianin Neymar. PSG dhe ylli i ekipit po i bëjnë presion katalanas
Vip-at shqiptar që u lidhën online, partneri juaj mund të jetë tek "other messages"! (FOTO LAJM) 1. Marina dhe Getoari janë njohur në Instagram. Ka qenë Geti ai që i ka shkruar i pari Marinës duke i kërkuar ta takonte
Flet pronari i lokalit në Shëngjin: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te “Rana e Hedhun” Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
I dogjën lokalin në Shëngjin, flet pronari: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te "Rana e Hedhun" Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
Po lufton me vdekjen, mblidhen 450 mije euro për shërimin e 20-vjeçarit Ulqini tregoi se është një qytet me zemër të madhe. Dhjetëra berberë, restorante, taksi, anije, punuan me ritëm, duke i
Mblidhen votat për të shkarkuar Arben Malajn nga Banka e Shqipërisë Maxhoranca socialiste pritet të shkarkojë ish-deputetin e saj, Arben Malaj nga Bordi i Bankës së Shqipërisë. Burime t
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Militantët e PD-së mblidhen para KZAZ-së në Gjirokastër Në KZAZ-në në Gjirokastër janë mbledhur disa persona, militantë të Partisë Demokratike, por deri më tani nuk janë shënua
Protestuesit mblidhen para Ramës, Monika Kryemadhi sërish nuk merr pjesë Në orën 19:30 pritet të nisë protesta e shtatë kombëtare e opozitës. Para Kryeministrisë ka nisur mbledhja e protestuesv
Të bukura dhe të shfrenuara, si festohet matura te vajzat ruse (FOTO LAJM) Që pas shkëputjes së nga Bashkimi Sovjetik, në vitin 1991, në sheshin kryesor të Kievit ka pasur që nga mitingjet politi
Mblidhen 90 000 euro për Editën Edita Gjikolli nga Peja, nënë e tre fëmijëve, e cila vuan nga Leukemia Acute po vazhdon të trajtohet në Turqi. Për sh
Fotoja e skandalit, mblidhen krerët e shtetit Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, mbrëmë paralajmëroi se sot gjatë ditës do të ketë një takim me të gjithë krerët e institu
Në PD mblidhen për të ardhmen e protestave (FOTO LAJM) Ka nisur pak minuta më parë mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm për p