999 rezultate për

lidhej

Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
PSG futet në garë për mesfushorin e Chelsea Paris Saint Germain janë futur në garë për Jorginho. Mesfushori i Chelsea, Jorginho, ka përfunduar në radarin e gjiga
Nëna e Neymar ndahet nga modeli 23-vjeçar, zbulohet arsyeja Nëna e Neymarit, Nadine Goncalves është ndarë nga 23-vjeçari Tiago Ramos Goncalves zbuloi se ai kishte dalë me një va
Para se të lidhej me Harryn, Meghan ka qenë e lidhur me ish-yllin anglez (FOTO LAJM) Dukesha britanike e kurorës Meghan Markle mund të kishte përfunduar si grua e famshme e një futbollisti të Premierligës
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Vajza e Allegrit nuk do lidhej kurrë me një futbollist, arsyeja do t'iu habisë Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventusit , Massimiliano Allegri, ka rënë pre e një kamere të fshehtë të bërë n
Flori tregon emrin e moderatores me të cilën do lidhej po të mos ishte i martuar Ai është padyshim një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar. Gjatë një loje në "Shiko kush luan", mbrëmjen
A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Prindërit shqiptarë nuk lejuan vajzën të lidhej me serbin, ndërhyn Zvicra Dy të pandehurit akuzohen se e kanë keqtrajtuar psikologjikisht vajzën e tyre 17-vjeçare Shkaktim të lëndimeve të leh
I lodhur nga kuksianët, Rama tërheq vëmendjen duke bërë "kurban" Tahirin Ndërkohë që Tirana është blinduar nga policia e Shtetit për gjyqin e të ndaluarëve në Kukës, PS po mendon të zbusë ngjar
Zbardhen detajet, 10 tonët e drogës ishin fshehur në banesën mes varrezave Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin në Babicë të Vlorës ku u kapën 10 tonë drogë. Mësohet se bane
Dalin fotot e rralla, si mblidhej parlamenti në kohën e Nolit dhe Fishtës Jeta parlamentare në Shqipëri ka nisur në një ndërtesë që ekziston edhe sot në Tiranë . Një dykatëshe e bukur me kol
Kërcënon dhe rreh ish-gruan, burg për 54-vjeçarin Shtetasi Xhevdet N. 54-vjeç nuk e ka duruar faktin që bashkëshortja ishte ndarë prej tij dhe ishte rimartuar dhe për kët
Romancë si në filma, i kërkoi djalit të lidhej me litar para se ta godiste me thikë Një romancë e dështuar ka përfunduar me përleshje me thikë. Vajza e cila kishte denoncuar se ate kishin tentuar ta përdh
Ish e dashura denoncon shqiptarin në Itali, 22 vjeçari i kërkonte të rilidhej Një shqiptar në Itali ishte bërë mankth për ish të dashurën, pasi e përndiqte në mënyrë të vazhdueshme. Mediat italiane
Prangoset i riu që insistonte të lidhej me një 17 vjeçare Një 19 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ai përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë, duke i sjellë edhe shqe
Pranga 25 vjeçarit që kërcënonte ish të dashurën me fotot intime Pas denoncimit të një 21 vjeçareje në polici, se ish i dashuri e kërcënonte se nëse nuk rilidhej do i publikonte fotot i
Përgatitet shkëmbimi Handanoviç-Destro? Në shtëpinë e Interit kanë nisur të punojnë intensivisht për një goditje sensacionale në përfundim të sezonit. Zikaltrit
Sfidë Messi-Neymar për xhonglimet, fituesi është... (VIDEO) Gjatë eventit që lidhej me një prej sponsorëve të Barcelonës, Audi, Lionel Messi dhe Neymar kanë sfiduar njëri-tjetrin n
Producenti i filmit anti-islam, dënohet me 1 vit burg Një gjykatë në Californi ka vendosur 1 vit burg për producentin e filmit anti-islam, që shkaktoi protesta masive në mba