999 rezultate për

lidh

Shqipja publikon "skandalin": Tea në lidhje me djalin që u largua nga Për'puthen! (FOTO LAJM) Sikurse e paralajmëroi edhe ditën e djeshme, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj sot ka publikuar dy foto, k
Shqipja nuk ndalet! "Bomba" e saj rrezikon seriozisht lidhjen e Teas me Andin (VIDEO) Shqipe Hysenaj ka publikuar një tjetër "bombë" nga Përputhen që mund të "tundë" ciftin Tea-Andi. Pas shumë ditësh ku
I lidhi dhe i fshehu te rezevuari i karburantit, si shoferi tentoi të kondrabandojë 4 qengjat në doganë (VIDEO) Një automjet është ndaluar në pike doganore të Akapakale që ndan Turqinë nga Siria, ku në brendësi të mjetit u gjetën 4
Detaje tronditëse nga përdhunimi i 33-vjeçares shqiptare: E çoi në motel dhe e lidhi Detaje të reja kanë dal në dritë në lidhje me përdhunimin e një 33-vjeçareje kosovare në një motel në Gjilan. Bëhet f
Aktori turk sapo konfirmoi lidhjen e bujshme me moderatoren joshëse italiane? (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
Pas një viti lidhje, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Pas gati një viti lidhjeje, një nga çiftet më të njohur të showbizit janë ndarë. Bëhet fjalë për aktorin Ben Affleck dhe
Shqipja e "Përputhen" bën publike lidhjen e dashurisë, kush i ka "rrëmbyer" zemrën (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Përputhen", ka dhënë së fundmi një intervistë për "Prive", në rubrikën "60 sekonda".
Qëndrojuni larg! Dy shenjat e Horoskopit që nuk i keni për lidhje serioze Disa shenja i tremben aq shumë një lidhjeje të qëndruesheme dhe angazhimeve në çift saqë janë të gatshme të braktisin ed
Pranoi që është në një lidhje, Rovena Stefa flet për herë të parë për partnerin kosovar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ishte e ftuar në "Prive". Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është n
Kjo është e vetmja shenjë horoskopi me fat për muajin janar! Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë:
Nuk mbajti premtimet, qytetarët lidhin pas peme kryebashkiakun Kryebashkiaku i Chiapas ka përfunduar i lidhur pas një peme në formë ndëshkimi për shkeljen e premtimeve ndaj qytetarëve
Sipas Meri Shehut vetëm 1 është shenja më me fat e horoskopit këtë muaj Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë:
Përmbytjet në Shqipëri, Rama: Sfidë e kaluar me sukses Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka sqaruar situatën e shkaktuar nga përmbytjet në vend, për të cilat t
"I lidhur me motrën e Arjan Çanit", deklarata e papritur e Soni NRG (FOTO LAJM) Prej vitesh, Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare. Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngj
Rama reagon për skandalin me sanitaren: Nuk ishte e lidhur me mjekë dhe infermierë Skandali që ndodhi në spitalin COVID-2, ka shkaktuar shumë komente në rrjet duke sjellë edhe reagimin e kryeministrit Ed
E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, Matoshi tregon reagimin e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
“Bild” zgjedh personazhin fitues të javës Ramën: Urë lidhës mes Turqisë dhe Greqisë Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar një listë ku ka përfshirë Kryeministrat të cilët kanë arritur sukses ose kanë dështu
"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
Detaje nga arratisja e Moisi Habilajt: Telefoni i fikur prej të shtunës, lidhja me gjyqin e Tahirit Mediat italiane kanë dhënë detaje lidhur me ”zhdukjen” e papritur të Moisi Habilajt, nga banesa ku ishte duke vuajtur ar
Turqit dhe grekët mblidhen për detin në Tiranë? Reagon Mitsotakis: Mos bëni... Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlut Ccavusoglu zbuloi gjatë ditës së sotme detaje përfshirja e Shqipërisë në negociatat