999 rezultate për

lidershipin

Ngjela: Nëse PD largon Lulzim Bashën, Rama ikën për 3 muaj (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo javë” në tha se nëse Partia Demokratike ndryshon lidershipin e saj, Ram
Edhe një agjenci del dhe këshillon lidershipin e Kosovës Agjencia Europiane për Zhvillim të Demokracisë Lokale (ALDA) me seli në Bruksel, pas takimit të rregullt, në të cilin ka
Kinë, partia Komuniste zgjedh lidershipin e ri Partia Komuniste e Kinës mbylli te mërkurën punimet e kongresit një javor dhe zgjodhi lidershipin e ri të vendit. Më shu