999 rezultate për

lideri

Ahmeti: Kemi prioritet Drejtësinë Çështja në lidhje me reformat, zhvillimet politike, suksesin në sundimin e ligjit, marrjen e datës së negociatave dhe zh
SPAK shkon tek Berisha? Zhvillimet e papritura në çështjen "Hajdari" që pritet të prekin liderin demokrat Gjykata e Apelit në Tiranë ka rrëzuar kërkesën e Izet Haxhisë për lirimin nga burgu duke mos pranuar arsyetimin se ka te
Rudina Hajdari: Një pakt Rama-Basha i jep fund liderit të opozitës Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në emisionin "Open" në Top Channel u shpreh se nëse ndodh një marrëveshje mes kryemini
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
Të njohur për armë dhe grushta, kush janë "të fortët" që qëndrojnë pas Erdoganit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një përplasje e fuqishme ndodhi në aeroportin e Sarajevës dhe policisë kufitare të truptojave të Rexhep
Balla nxjerr videon e Bashës në plazh, lideri demokrat gjendet në zyrë (VIDEO) Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka ‘zbuluar’ vendndodhjen e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bash
SHBA-të vendosin sanksione ndaj liderit suprem iranian Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, nënshkroi një urdhër ekzekutiv për sanksione të reja kundër Iranit.
Një lider i mirë gëzon këto katër karakteristika Karakteristikat e liderëve të vërtetë janë vëzhguar përgjatë historisë. Ka disa karakteristika të cilat janë adaptuar ng
Salvini nuk mjaftohet nga suksesi, kërkon të jetë lideri i nacionalistëve evropianë Lideri nacionalist italian Matteo Salvini, pasi që ka siguruar një fitore të madhe në zgjedhjet e Parlamentit Europian j
Ndiqeni Bashën live, a do t'i përgjigjet Ramës (VIDEO) Lulzim Basha pritet nga mijëra qytetarë të Durrësit, fjala e liderit të opozitës. Ndërkohë vëmendja është nëse do t'i
Gruaja e liderit serb plas të vërtetat: Jemi kriminelë që kemi vrarë dhe plaçkitur Bashkëshortja e liderit të SPO-së (Lëvizjes Serbe të Përtëritjes), Vuk Drashkoviç, Danica Drashkoviç përmes një deklarat
Prapaskenat! Rudina Hajdari sherr me Patozin se kush do të ishte lideri? Rruga e Astrit Patozit dhe e Rudina Hajdarit duket të jetë e ndarë! Nëse në fillim u duk se ata do të krijonin të dy së
Del video, si u sulmua lideri i opozitës turke nga një grup njerëzish (VIDEO) Lideri i partisë opozitare në Turqi, Partia Republikane Popullore (CHP), Kemal Kılıçdaroğlu, është sulmua
Sot mblidhet Kuvendi, opozita gati për protestë por u mungon lideri Qindra protestues pritet që të mblidhen sërish para Kuvendit për të kërkuar largimin e qeverisë Rama. Protesta e opo
Mbaroi takimi Zaev – Kasami, kërkesat e Besës Lideri i Lidhjes Sociale Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev në vazhdën e sigurimit të 80 vota për Ligjin e Proku
Geci: Fatmir Sejdiu duhet të jetë kryetari i LDK-së Halil Geci ka thënë se lideri i ardhshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duhet të jetë Fatmir Sejdiu. Ai ka treguar se
Deputeti i VMRO-DPMNE habit me deklaratën tij për Prokurorinë Speciale Nëse kirjohet sistem i cili do të vlejë si garanci për të drejtat e njeriut dhe sundimin e së drejtës, unë do të mendoja
"Të fus golin unë...", lideri i vetëshpallur i opozitës kërcënon analistin Kujtim Gjuzi ka folur për disa minuta në emisionin “Të Pakespozuarit”, për arsyet përse ka vendosur të pranojë mandatin
Trajneri i Ajax: Ramos është lideri, mungesa e tij humbje e madhe për Realin Trajneri i Ajax, Tan Hag, foli për mediat në vigjilje të përballjes me Real Madridin, në takimin e dytë të vlefshëm për
"Pogba është lideri i Manchester United" Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel, beson se mesfushori francez, Paul Pogba, është arsyeja kryesore për ringjalljen