999 rezultate për

lidera

Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K
Nis takimi mes liderave maqedonas Ka filluar takimi i krerëve të shtetit dhe të partive politike maqedonase. Në takim është i pranishëm kryeministri Z
S'paska faj Rama, këta lidera botërorë thyen tabunë e atleteve (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama u kryqëzua për të disatën herë për veshjen e tij jo zyrtare në takime shumë të rëndësishme ndërkom
Takimi i liderave politikë, dalin fotot e para nga tryeza Fotoja e mësipërme është e tryezës që po mbahet në Kuvend, dhe që është thirrur nga Fatmir Mediu dhe Agron Duka për zgji
Berisha apo Basha? Topalli rrëfen se ku ndryshon marrëdhënia me liderat e PD-së Deputetja Jozefina Topalli është një ndër zërat më të vjetër të PD-së që gjithmonë ka zgjedhur të tregohet kritike në li
Ja cili nga liderat e Maqedonisë është më i pasur Sipas të dhënave të fundit që i ka përpunuar Komisioni Anti-Korrupsion nga listat pronësisë e deputetëve të rinj, rezult
Obama tregon se kush nga liderat botërorë ka qenë partneri i tij më i ngushtë në 8 vitet e fundit Barack Obama ka thënë se midis të gjithë liderëve botërorë, mbase kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka qenë partnerja
Personat e shenjës së luanit janë lidera të lindur! Ja liderat "luanë" që i njeh gjithë bota (FOTO LAJM) Besoni apo jo në astrologji, disa shenja vërtetojnë që vertet njerëzit mbajnë karakteristikat e shenjave të hosroskopit
SHBA përgjoi liderat në Kosovë Një hartë e publikuar nga revista gjermane « Der Spiegel » tregon përmasat e vërteta - të frikshme - që kishte marrë për
PDIU në Berat: E duam Shqipërinë të bashkuar Nën sloganin "Unë e dua Shqipërinë të Bashkuar”, PDIU hapi fushatën zgjedhore për qytetin e Beratit. Në fjalën e tij par