999 rezultate për

liderĂt

Yuri Kim bën deklaratën e nxehtë dhe paralajmëron hapur Ramën e Bashën Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim ka bërë një paralajmërim të "nxehtë" në Twitter për liderat e politikës në Shqip
Data e zgjedhjeve, të hënën mblidhen liderat politikë Takimi i liderëve i paralajmëruar për javën që vjen do të mbahet të hënën. Nga kabineti i Presidentit Stevo Pendarov
Haradinaj "plas bombën": Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e q
Më vodhët ëndrrat: 16 vjeçarja përballet me liderat botërorë "pa ju dridhur qerpiku" (VIDEO) Greta Thunberg është vetëm 16 vjeçe dhe mori pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së për ndryshimet klimatike. Aj
Berisha apo Basha? Topalli rrëfen se ku ndryshon marrëdhënia me liderat e PD-së Deputetja Jozefina Topalli është një ndër zërat më të vjetër të PD-së që gjithmonë ka zgjedhur të tregohet kritike në li
Ja cili nga liderat e Maqedonisë është më i pasur Sipas të dhënave të fundit që i ka përpunuar Komisioni Anti-Korrupsion nga listat pronësisë e deputetëve të rinj, rezult
Obama tregon se kush nga liderat botërorë ka qenë partneri i tij më i ngushtë në 8 vitet e fundit Barack Obama ka thënë se midis të gjithë liderëve botërorë, mbase kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka qenë partnerja
Personat e shenjës së luanit janë lidera të lindur! Ja liderat "luanë" që i njeh gjithë bota (FOTO LAJM) Besoni apo jo në astrologji, disa shenja vërtetojnë që vertet njerëzit mbajnë karakteristikat e shenjave të hosroskopit
SHBA përgjoi liderat në Kosovë Një hartë e publikuar nga revista gjermane « Der Spiegel » tregon përmasat e vërteta - të frikshme - që kishte marrë për