999 rezultate për

lico

Shpëtohen dy peshkatarët 8.8 milje larg bregut Anija “Mati” e Forcës Detare shqiptare shpëtoi 2 peshkatarë në det të hapur, në perëndim të gadishullit të Karaburunit,
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
Aksident i rëndë në Tetovë, ka të vdekur (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast një person ka mbetur i vdekur dhe
Aliço takohet me Selimin, çfarë do të ndodhë në Çukur Çfarë do të kërkojë Çeto nga Xhelasun? Sena me ndihmen e Jamaçit përgatit një surprizë të bukur për Sulltanën. Mar
FNSH dhe forca policore te banorët në Astir, Basha shkon me urgjencë Protesta e përditshme ebanorëve të Astirit ditën e sotme ka pasur ndryshime pasi është shoqëruar nga forca të shumta të
Automatikë, radio marrës e kapsolla tritoli, arrestohet shkodrani në Kir (VIDEO) Forcat Shqiponja në Shkodër kanë vënë në pranga një shtetas 45-vjeçari pasi i kanë gjetur një arsenal armësh dhe lëndësh
Arrestohet polici që vrau të riun në Suharekë Hetuesit e IPK-së janë njoftuar sot nga Policia e Kosovës për një rast gjuajtje me armë zjarri në Suharekë i cili kishte
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal (VIDEO) Një aksident ka nodhur pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ku siç shihet nga pamjet një makinë ka përfunduar j
Kapen tre vajza serbe në një hotel të Gostivarit Punonjësit e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë - Stacioni policor në Gostivar, dje (24-shkurt) prej orës
Zbulohet një arsenal me armë në Klinë (FOTO LAJM) Në qytetin e Klinës janë realizuar dy aksione nga Policia e Kosovës. Gjatë kontrollit të zhvilluar mbrëmë dhe në orët
Arrestohet avokati që denoncoi abuzimin seksual në Drenas Është arrestuar avokati Gazmend Halilaj i cili dy javë më parë kishte sinjalizuar abuzimin seksual të nxënëses nga Drena
Arrestohet një pjestar i policisë së Gjilan Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar një punonjës të stacionit të Policisë së Kosovës në Gjilan nën dyshimet për
14 të vdekur, 32 të plagosur: Pritet ardhja e vinçit për largimin e autobusit të tragjedisë Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur j
"Tregti të paligjshme me ilaçe", Arrestohet një shtetas i Kosovës në Shkup Gjatë ditës së djeshme një shtetas i Kosovës ka qenë i arrestuar në stacionin policor në Çair, pasi që në veturën e tij
Flinin mbi drogë, detaje nga operacioni në Ferizaj Policia e Kosovës (PK), përmes Drejtorisë për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, njësiteve relevante të Ferizajt dhe në a
Policët qajnë me protestuesit në protestën kundër abuzimit seksual (FOTO LAJM) Shumë protestues sot janë mbledhur para shkollës “Gjergj Kastrioti- Skënderbeu” për të marshuar drejt Stacionit Policor
Futet në qeli edhe mësuesi që abuzoi me të miturën në Drenas Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se sot është arrestuar edhe arsimtari cili dyshohet se është i përfshirë ne s
Rasti i Drenasit mund të dekurajojë raportimin e përdhunimeve në polici Rasti i nxënëses nga Drenasi, e cila kishte shkuar në polici për të denoncuar profesorin e saj për dhunim seksual, e në
Ky është dënimi që rrezikon polici përdhunues në Drenas Prokuroria Themelore pritet të kërkojë paraburgim për hetuesin e Policisë, V.V., lidhur me dyshimin për abuzim seksual d
Arrestohet polici në Drenas, akuzohet se dhunoi seksualisht një 16 vjeçare Inspektorati Policor i Kosovës sot përmes një njoftimi për media ka konfirmuar arrestimin e një zyrtari policor, me dysh