999 rezultate për

lici

Arta Marku urdhër prokurorëve: Turn 15 orësh, burg kujtdo që prek zgjedhjet në 30 qershor Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme, Arta Marku ka nxjerrë një udhëzim për t’u zbatuar nga të gjithë drejtuesit e pro
Policia: Çfarë ndodhi në Luboten Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të ba
Makina konfiskohet nëse parkoni në këtë pjesë të kryeqytetit Policia e Kosovës ka njoftuar se sot nga ora 07:00 deri në 24:00 kushdo që ka veturë të parkuar apo parkon në rrugën Env
LEZHË/ Qëlloi me armë zjarri, arrestohet në flagrancë nga policia (VIDEO) Jane sekuestruar 2 armë zjarri dhe një granatë dore ofensive Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisa
Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur, policia jep sqarime Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Një person ka mbetur i plagosur me thikë dhe ësh
Zgjedhjet e 30 qershorit, 13 mijë policë do të jenë të gatshëm, përshirë dhe forcat komando Kur duhet dhe më pak se një javë nga data e zgjedhjeve, policia ka përfunduar trajnimin e efektivëve dhe po punon për kr
U ndaluan nga policia greke, zhduken dy të rinjtë shqiptarë Dy të rinj kanë humbur gjurmët, pas ndalimit të tyre nga policia në Greqi. Një lajm i tillë është njoftuar pak çaste më
"Arrestohet kandidati i PS në Pogradec" Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar para pak minutash një tjetër denoncim të një qytetari. Sipas denoncuesit
Kapet me kondrabandë kandidati i bashkisë së Pogradecit, policia fsheh krimin Një tjetër denoncim lidhur me fshehjen e krimit nga policia ka ardhur drejt ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytet
Ushtronin presion ndaj qytetarëve duke i marrë para, arrestohen 2 policë dhe një avokat Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë F
Me makinë të vjedhur dhe pistoletë në brez, policia kap "cubin" në mes të Tiranës Policia e kryeqytetit ka arrestuar njç 27 vjeçar, i cili ishte duke lëvizur në qytet me një makinç të vjedhur. Por, krah
Brenda ditës zhduken 2 persona në Shëngjin dhe Durrës, policia jep detaje Një i ri ka humbur në plazhin e Shëngjinit para pak orës, ndërkohë në Durrës një tjetër ka humbur kontaktet me miqtë e t
I riu dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit, nisin kërkimet Nje i ri dyshohet se eshte mbytur ne plazhin e Shengjinit. Policia njofton se në plazhin e Shengjinit, tek ‘Rana e He
Rama në Gjirokastër, lazaratasit i bllokojnë rrugën dhe përplasen me policinë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim pas pak në parkun e Viroit në Gjirokastër. Ashtu siç është bërë zakon n
Ngrihet alarmi për zhdukjen e 31-vjeçarit, policia nis kërkimet në ujë dhe në tokë Një 31 vjeçar është zhdukur që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa paraprakisht dyshohet të jetë mbytur. Ngjarja në afërs
Dëmtimi i KZAZ-ve, arrestohen 2 persona Pas ngjarjeve të ndodhura disa ditë më parë ku në shumë qytete të vendit, mijëra simpatizant dhe mbështetës të Partisë D
Statistika të frikshme të aksidenteve rrugore në shqipëri, çdo dy ditë vdes një person Gjatë muajve të verës, nisur edhe nga shtimi i mjeteve në qarkullim, shtohen edhe aksidentet automobilistike. Për këtë a
Sekuestrohet marijuanë në kufirin e gjelbër, në pranga 3 shqiptarë Policia greke ka vënë në pranga 3 shqiptarë në kufirin greko-shqiptar, nën akzuën e trafikimit të marijuanës. Policia
"Polici i Portokallisë" braktis showin e humorit (FOTO LAJM) Prej pak javë ka startuar “Verë dhe Portokalle”, ku trupa e aktorëve të njohur udhëtojnë drejt një qyteti të ndryshëm pë
Gjykata jep vendimin për të arrestuarit që sulmuan KZAZ-në në Kukës Gjykata e Kukësit ka dhënë masën e sigurisë "arrest shtëpie" për 4 të arrestuarit në KZAZ 11 në Kukës. Ne mesin e tyr