999 rezultate për

licencimet

“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
Kaosi me licencimet për në UEFA, kjo është masa e rreptë që merr FSHF Kaosi i krijuar në sezonet e kaluara, ku skuadra të caktuara nuk janë licencuar dot për në Kupat e Europës, por edhe për
Pesë klube të bllokuara nga Tatimet, FSHF organizon seminar për licencimet Situatë e zymtë në Kategorinë Superiore, për sa i përket licencimit nga UEFA. Pas një vëzhgimi të “Panorama Sport” rezul
Kamza dhe Lushnja në alarm, afat deri në korrik për licencimet Kamza dhe Lushnja, dy skuadrat që fituan të drejtën për të luajtur në Kategorinë Superiore gjatë sezonit të ardhshëm jan
Rrezikon nisja e kampionatit shqiptar të futbollit Sezoni i ri i kampionatit të futbollit shqiptar mund të mos nisi në datën e përcaktuar. Shkak për shtyerjen e nisjes e s