999 rezultate për

licencave

Gjiknuri paralajmëron revokim të licencave për shkelësit në Bulqizë Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri gjatë një takimi me përfaqësues të Agjencisë Kombëtare të Burimeve N
Taksistët peticion qeverisë ‘Rama’ Taksistët protesuan sot në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” për të drejtat e tyre. Kryetari i sindikatës së taksive 4+1,
AMA çel procedurat për dhënien e 3 licencave për transmetimet numerike Autoriteti i Mediave Audiovizive hap procedurat për dhënien e tre licencave private kombëtare të transmetimit audioviziv
Të hënën pritet vendimi për heqjen e licencave të CEZ Në mbledhjen e neserme të Entit Rregullator të Energjisë pritet të merret vendimi për heqjen e licencave të CEZ-it, për
Maqedoni-Shqipëri, njohje reciproke e patentave Me qëllim të përforcimit të bashkëpunimit bilateral dhe vazhdimit të ndërtimit të marrëdhënieve të mira me Republikën e