999 rezultate për

libri

Bashkëshortja nxjerr momentin ndryshe, Basha i lexon vajzës Bashkëshortja e kreut të PD-së, Aurela ka postuar në Instagram një foto të kryetarit Basha me vajzën e tij, Viktoria duk
Çamët bashkëpunuan me nazistët? Libri i ushtarakut grek gënjen qysh në kopertinë Nga Arben Llalla Libri i sapo dalë në qarkullim në Greqi flet për çamët që gjoja paskan qenë bashkëpunëtorë
Libri i Obama-s thyen rekorde, shiten menjëherë mbi 3 milionë kopje Ish-presidenti Barack Obama publikoi një muaj më parë librin e tij “A Promised Land”, i cili ka tejkaluar çdo lloj paras
Përplasje tek Libri Universitar, Protestuesit me gurë, FNSH me spraj e gaz lotsjellës (VIDEO) Protestuesit të cilët u detyruan të zbrazin bulevardin pasi u qëlluan me shihedhëse e tymuese u vendosën pranë kryqëzimi
Mos i urreni ditët me shi, 5 mënyra interesante si të argëtoheni (FOTO LAJM) Ditët me shi janë mjaft të urryeshme për shumë prej jush. Ato shpesh konsiderohen si të mërzitshme dhe të lodhshme. Sido
Arbana ndan pamjet që emocionojnë të gjithë sot: U përlota (VIDEO) Panairi i Librit ka çelur siparin ditën e sotme në kushte krejtësisht të jashtëzakonshme. Ndryshe nga vitet e tjera që P
Oriola Marashi na hapi zemrën dhe shprehu fjalët më të ngrohta për personin e shtrenjtë! Modelja Oriola Marashi është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të ndajë pa filtra detaje të shumta nga jeta
74-vjeçari futet në librin Guinness, theu rekordin e futbollistit më të vjetër në botë Ezledin Bahader është mbajtësi i ri i rekordit! Ky egjiptian u bë futbollisti më i vjetër profesionist në botë në moshën
Wenger nuk e përmend askund në librin e tij, Mourinho vjen me deklaratë "thumbuese" për trajnerin francez Arsene Wenger ka publikuar një autobiografi për karrierën si trajner, por që askund nuk përmendet një nga rivalët kryeso
Botuesit japin lajmin e mirë: Panari i librit do të zhvillohet por online! "Organizimi online i Panairit të 23 të Librit të Tiranës, në kushtet e pandemisë Covid-19..." Panairi i 23-të i Libri
Lajm i keq, anulohet Panairi i Librit në Tiranë Panairi i Librit të Tiranës për këtë vit nuk do të realizohet për shkak të pandemisë. Lajmin e bëri të ditur Shoqata
COVID-19 mbyll dyert e Panairit të Librit Grupi organizator bën me dije se Panairi i Librit i parashikuar për më 12-15 nëntor 2020 nuk do të mbahet me qëllim para
Ana Kabashi reklamon të pasmet dhe pyet: Cili është libri juaj i preferuar? Ana Kabashi ka ngacmuar ndjekësit me fotografinë e re në Instagram. Ana Kabashi është duke shijuar pushimet verore.
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
Immobile bën "celibrimin" me Lazion, rinovon për 5 sezone Pas dy sezonesh të vështira të kaluara mes Gjermanisë, Spanjës dhe Torinos, Ciro Immobile u transferua te Lazio në verën
"Ku ti keni ato të librit tuaj!", shpërthen Manjani: Nuk jam politikan Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ndarë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale ku sqaron një herë e mirë se
Publicisti Qemal Sakajeva publikon librin me dy vëllime Libri në dy vëllime, me titull “Formula e Presidentit: K---BE+NATO+SHBA”, i publicistit Qemal Sakajeva, botim i Shtëpisë
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Kaq të emocionuar se keni parë kurrë, Albana Osmani ka gati librin e saj të parë (VIDEO) Albana Osmani ka treguar projektin e saj më të ri për të cilin ka punuar prej kohësh dhe surpriza është se nuk ka lidhje
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një