999 rezultate për

libra-s

"Pension të mbarë hileqare", reagon Hafizi: T’i s’mund të uzurposh LIBRA-n Pasi në media u publikuan mesazhe që tregonin se mes dy bashkëthemeluesve të LIBRA-s Ben Blushit e Mimoza Hafizit ka pas
Blushi kërkon rinumerimin e Tiranës: Shifrat tregojnë masakrën me votën Hapja e kutive të kërkuara nga PS dhe PDIU për disa qendra në Tiranë zbuloi një të vërtetë të madhe sipas Ben Blushit: M
Manjani zbulon emrat: Ja kush i vodhi votat e PDIU-së dhe LIBRA-s Kreu i partisë “LIBRA”, Ben Blushi, pak më parë ka publikuar një material video, për të vërtetuar se partisë së tij i ja
Denoncon Blushi: Ja si u vodhën votat e LIBRA-s në Gjirokastër! Ish-deputeti Ben Blushi ka akuzuar përmes një statusi në llogarinë e tij në “Facebook” vjedhjen e votave në zgjedhjet e
Ndiqni LIVE intervistën e Ben Blushit për portalin Albeu.com (VIDEO) Kreu i LIBRA-s Ben Blushi në këto momente po zhvillon një intervistë të drejtpërdrejt me kryeredaktorin e Albeu.com, Emi
Sonte në 21:00, Ben Blushi intervistë LIVE në portalin "Albeu" Kreu i LIBRA-s Ben Blushi do të jetë sonte në një intervistë të drejtpërdrejt në orën 21:00 përballë gazetarit Emirjon S
Blushi shpërthen në Kuvend: Kaolicionin PS-LSI ka rënë, s’ka shtyrje afati Në seancën e sotme parlamentare ka marrë fjalën deputeti i LIBRA-s Ben Blushi i cili me të marrë fjalën hodhi akuza të r
Mimoza Hafizi zbulon skenarin se si mund të dalim nga kriza politike Mimoza Hafizi me anë të një statusi në Facebook ka dhënë zgjidhjen që sipas saj do të çojë në zgjidhjen e krizës politi
Kriza politike, Blushi takim me ambasadorët e SHBA dhe BE Ben Blushi, kryetari i LIBRA-s ka pritur sot në selinë e partisë së tij ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Llakaj shpërthen kundër politikanëve: T’i arshivojmë siç bëmë me PPSH Kryetari i LIBRA Ben Blushi ditën e sotme postoi në Facebook një foto ku shihej aktori i njohur i humorit Agron Llakaj
Blushi publikon 4 amendamentet e LIBRA-s: Ky është inovacion i pandërprerë Kryetari i LIBRA-s Ben Blushi pas seancës së djeshme parlamentare ku propozoi dy amendamente nga partia e tij, sot me an
5 mijë firma për zgjedhjet, Bashkia e Vlorës heq çadrën e LIBRA-s LIBRA e drejtuar nga Ben Blushi është hedhur në “aksion” në të gjithë qytetet e Shqipërisë për të siguruar 5000 mijë fir
KQZ i hap rrugë LIBRA-s duke rrëzuar udhëzimin, që i "pengonte" futjen në zgjedhje Ditën e sotme gjatë mbledhjes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ka rrëzuar propozimin për regjistrimin e partive polit
Bllokimi i LIBRA-s për zgjedhjet, Basha i del në krah Blushit: Rama nuk do zgjedhje të lira Pas deklarata të forta të kryetarit të partisë më të re LIBRA , Ben Blushi, për pengesë për të marrë pjesë në zgjedhje n
Rama “shuplakë” Blushit, bllokon regjistrimin e “LIBRA-s” në KQZ Partia e Ben Blushit nuk mund të regjistrohet në KQZ për zgjedhjet e ardhshme. Të paktën aktualisht. KQZ-ja ka bërë n
Blushi shpalos programin: 20 idetë e LIBRA-s deri në 2020 Ben Blushi publikoi pak më parë 20 idetë se çfarë do të bëjë partia e tij deri në vitin 2020. Ai fillon me përcaktim
Blushi publikon kushtet e kandidatëve për deputetë të LIBRA-s Ben Blushi ka propozuar një formë unike të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë të Levizjes LIBRA.Sipas tij, kandida
Blushi: Ja si do zgjidhen kandidatët për deputetë të LIBRA-s Deputeti i LIBRA-s, Ben Blushi, ka zbuluar mënyrën se si do ti zgjedhë kandidatët për deputet të partisë. Ai ka shfrytëz
Ja çfarë do të ndodhë me LIBRA-n në 2017 Themeluesi i lëvizjes politike "LIBRA", Ben Blushi, ka bërë publike 7 vendimet që janë marrë një ditë më parë. Blushi bë