999 rezultate për

libohova

Irma Libohova mesazh prekës pas humbjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka bërë daljen e parë në publik pas humbjes së bashkëshortit të saj pak ditë më parë.
Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta aktori i njohur Besnik Kaso, njëheresh bashkëshorti këngëtares së shquar Irma Libohova. Mësohet
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
Irma Libohova e akuzoi për mashtrim, reagon organizatori i koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irna Libohova denoncoi sot publikisht një organizator koncertesh, për mashtrim. Këngëtarja pohon
Irma Libohova denoncon personin që nuk e pagoi për koncertet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova, ka denoncuar publikisht në faqen e saj në facebook një person i cili sipas saj nuk i
Ja kush është motra e tretë Libohova (FOTO LAJM) I kemi parë motrat Libohova që në fillimet e hershme të karrierës së tyre. Motrat e talentuara me zërin dhe daljet e
Irma Libohova kundër kolegëve: Jeni qesharak... Këngëtarja që kryesisht lëvron muzikën popullore të Shqipërisë së Mesme, Irma Libohova, është treguar e ashpër me kolegë
Irma Libohova shuan kureshtjen: Veshjet e Festivalit ua merrja grave të lagjes Irma Libohova, e ftuar në emisionin “Top Show”, ka kujtuar vështirësitë për të siguruar veshjet për festivale. Artistja
Eranda Libohova me një këngë të re? Pas një periudhe të gjatë pa një projekt të ri, duket se këngëtarja Eranda Libohova do të jetë pranë fansave të saj shum
Irma Libohova zbulon sekretin e rinisë Falë aktivitetit fizik dhe një regjimi mjaft të mirë ushqimor, këngëtarja Irma Libohova shfaqet më në formë se kurrë.
Irma Libohova pranë detit (FOTO LAJM) Këtë mesditë, Irma Libohova ka shkuar në plazh për të marrë rreze dielli, ku ka preferuar të jetë e vetme. Pasi ka mbush
Ja urimi special nga Eranda Libohova (FOTO LAJM) Këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur që të festojë natën e ndërrimit të viteve pranë bardhësisë. Teksa temperaturat ja
Eranda Libohova, e njëjtë si 10 vite më parë (FOTO LAJM) Eranda Libohova shquhet jo vetëm për zërin, por edhe për linjat e saj. Ajo është rikthyer pas në kohë, teksa ka postuar
Libohova, perla e Shqipërisë së Jugut (FOTO LAJM) Shpeshherë kur flasim për turizëm dhe pushime mendja na shkon të gjithëve te vendet bregdetare, por harrojmë se Shqipëri
Eranda Libohova, në rininë e saj të dytë (FOTO LAJM) Për këngëtaren Eranda Libohova, koha nuk ecën aspak. Përpos faktit që është kthyer në një ikonë mode në stilin e 20 vjeç
Së shpejti edhe Eranda Libohova me një këngë të re Së shpejti edhe Eranda Libohova do të sjellë projektin e saj më të ri, ndërsa një pjesë të këngës e ka bërë publike për
Asnjë projekt i ri, Irma dhe Eranda Libohova aktive në rrjetet sociale Pavarësisht se nuk e kemi parë në skenën shqiptare me ndonjë projekt të ri muzikor, Eranda Libohova ka zgjedhur të publi
Eranda Libohova shëtit qenin në plazh (FOTO LAJM) Eranda Libohova tashmë ka nisur plazhin, ndërsa në një foto të postuar në Instagram, ka dëshmuar se ka ende linja perfek
Eranda Libohova e vogël (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja Eranda Libohova, nuk i ka shpëtuar manisë për të postuar foto kur ka qënë e vogël. Fotoja që është
Eranda Libohova nis plazhin, komentohet për linjat (FOTO LAJM) Këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur ujërat e Porto Romanos në Durrës, për të kaluar fundjavën. “Fundjavë në plazh