999 rezultate për

libohova

Eranda Libohova u falet efektivëve të FNSH-së: Faleminderit që më shpëtuat jetën (FOTO LAJM) Forcat e ndërhyrjes së shpejtë prej tre ditësh janë në “luftë” për të shpëtuar jetën e banorëve të dëmtuar nga përmbytje
Mamaja 93 vjeçare e motrave Libohova do t’ju rënqethë me poezinë për Ismail Qemalin Urimet nga personazhet publike të cdo fushe sot kanë qenë të shumta por më të vecantë se ky zor se do shikoni. Wshtë
Eranda Libohova këndon brenda një fuçie me rrush (VIDEO) E kthyer tashmë në një traditë në Berat, festa e vjeljes së rrushit ka mbledhur prodhues verash, turistë por dhe shumë t
Irma Libohova dedikim emocionues dy motrave të saj Motrat mes tyre gjithmonë kanë një lidhje që nuk shkëputet kurrë pavarësisht largësisë. Kështu kujtimet e fëmijërisë
Motrat Libohova marrin titullin " Qytetare nderi" (FOTO LAJM) Padyshim që të dyja janë dy nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Por këtë herë motrat këngëtare Irma
“Kam aq shumë para sa s’di ku ti çoj”, Eranda Libohova acarohet keq: Shpifës të pacipë Këngëtarja e njohur Eranda Libohova u bë mjaft e përfolur në media në lidhje me një deklaratë të sajën, ku tha se “kam a
Eranda Libohova do martohet? Jeta private e këngëtares së njohur Eranda Libohova gjithmonë ka përbërë interes për audiencën dhe pse ajo është kujdesu
Pas vdekjes së bashkëshortit flet Irma Libohova: Kur më merr malli lexoj SMS në WhatsApp Kanë kaluar 4 muaj që kur u nda nga jet bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova. Në një rrëfim prekës në emisionin “L
Irma dhe Eranda Libohova urojnë nga Burgu i Grave 1 qershorin (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë personazhet publikë zgjehdin të dalin me fëmijët dhe të urojnë përmes fotove të tyre të bukura, mo
Irma Libohova përlotet në emision, pas vdekjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë pas vdekjes së Besnikut, bashkëshortit të saj, Irma Libohova nga studio e programit “E diell” nuk iu shma
Irma Libohova mesazh prekës pas humbjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka bërë daljen e parë në publik pas humbjes së bashkëshortit të saj pak ditë më parë.
Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta aktori i njohur Besnik Kaso, njëheresh bashkëshorti këngëtares së shquar Irma Libohova. Mësohet
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
Irma Libohova e akuzoi për mashtrim, reagon organizatori i koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irna Libohova denoncoi sot publikisht një organizator koncertesh, për mashtrim. Këngëtarja pohon
Irma Libohova denoncon personin që nuk e pagoi për koncertet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova, ka denoncuar publikisht në faqen e saj në facebook një person i cili sipas saj nuk i
Ja kush është motra e tretë Libohova (FOTO LAJM) I kemi parë motrat Libohova që në fillimet e hershme të karrierës së tyre. Motrat e talentuara me zërin dhe daljet e
Irma Libohova kundër kolegëve: Jeni qesharak... Këngëtarja që kryesisht lëvron muzikën popullore të Shqipërisë së Mesme, Irma Libohova, është treguar e ashpër me kolegë
Irma Libohova shuan kureshtjen: Veshjet e Festivalit ua merrja grave të lagjes Irma Libohova, e ftuar në emisionin “Top Show”, ka kujtuar vështirësitë për të siguruar veshjet për festivale. Artistja
Eranda Libohova me një këngë të re? Pas një periudhe të gjatë pa një projekt të ri, duket se këngëtarja Eranda Libohova do të jetë pranë fansave të saj shum
Irma Libohova zbulon sekretin e rinisë Falë aktivitetit fizik dhe një regjimi mjaft të mirë ushqimor, këngëtarja Irma Libohova shfaqet më në formë se kurrë.