999 rezultate për

liberta

"Të qeshim sëbashku", Liberta Spahiu publikon videot e "fshehta" (VIDEO) Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu ka ndarë së fundmi në ‘Instagram-in’ e saj një video ku shfaqet gjatë xhir
Pas Champions dhe Europa League shtyhet edhe Copa Libertadores Pas ndalesës së Champions League dhe Europa League-s, tani vjen vendimi zyrtar edhe për Copa Libertadores dhe Copa Sudam
Grushta, shkelma dhe 8 kartona të kuq: Çfarë ndodhi në "Copa Libertadores" (VIDEO) Një incident tepër i shëmtuar u regjistrua në derbin e Porto Alegres mes Gremios dhe Internacional, e cila përfundoi në
"Miss Albania" 19 vite më parë, s'do ta besoni çfarë gjendet në arkivat e Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Sot është një nga prezantueset më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri ku prej më shumë se 10 vitesh drejton emisione të nd
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
Liberta dhe Flori janë bashkë? Çfarë po ndodh me dyshen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu, festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 35-të në krah të muzikantit të njo
Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM) Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Libert
Flori dhe Liberta flasin për marrëdhënien e tyre: Kemi shumë për të thënë Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike.
Puthje e përqafime, detajet nga takimi i Florit dhe Libertës që nuk mund të mos binin në sy! (VIDEO) Rreth dy vite më parë, mediat rozë zienin nga lajmet e një lidhjeje mes kantautorit Flori Mumajesi e moderatores Liberta
Erdhi ora të mësojmë të vërtetën, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi sërish bashkë (VIDEO) Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish. Liberta ka publikuar spot
Liberta Spahiu nuk përmbahet, e "kall" me këngën e 2 ish-ave të saj (VIDEO) Ndonëse tani reperi Getoar Selimi ka një martesë të lumtur me Marina Vjollcën, vite më parë interneti ziente nga lajmet
Po shkëlqen në Brazil, Gabigol drejt Premierligës Sulmuesi brazilian shpërtheu së fundmi me dy golat e shënuar në finale të Copa Libertadores Gabriel Barbosa është bër
Fianalja Copa Libertadores, 10 mijë tifozë përcjellin Flamengon në aeroport (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Mediat vendase raportojnë se rr
Trazira në Chili, finalja e Copa Libertadores në Peru Finalja Conmebol e Copa Libertadores do të luhet në Lima, Peru në23 nëntorin e ardhshëm dhe jo më në Santiago de Kili, p
Dikur me Florin, Liberta Spahiu jep përgjigjen epike kur e pyesin për lidhjen (FOTO LAJM) Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një romancë e re mes Flori Mumajesit dhe Liberta Spahiut.
COPA LIBERTATORES/ Boca fiton "klasiken" me River Plate, por skuadra e Tevez eleminohet (VIDEO) Boca Junior ka fituar me rezultat minimalisht 1-0 ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa Libertadores ndaj rivalit të urry
I mori Getoarin, Liberta Spahiu kritikon ashpër Marinën: Turp! Klanifornia është emisioni më i ri i humorit në median shqiptare. Por ndërkohë që nuk ka kaluar as edhe një javë, "Klani
Moderatorja shqiptare: S'pranoj të dashur me rrogë 200 euro (FOTO LAJM) Ajo është një prej moderatoreve më të njohura në trevat shqiptare. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila së fundmi
Shkonte me gratë e lojtarëve, klubi shkarkon trajnerin "qejfli" (FOTO LAJM) Presidenti i klubit të Libertadit në Paraguai, ka njoftuar se ka "përzënë" nga pankiona e trajnerit, Leonel Zuleta.
River Plate feston me tifozët, trofeun e Copa Libertadores (FOTO LAJM) Fitorja në finale e Copa Libertadores ndaj rivalëve të përjetshëm të Boca Juniors është një arritje që nuk do të harrohe