999 rezultate për

liber

Kur George Weah "pushtoi" botën e futbollit Më 16 dhjetor, Timothy Weah u paraqit për takimin e Lillet me Paris Saint-Germainin, disa ditë pas golit të shkëlqyeshëm
Pozon joshëse për ditëlindje, s'do ta besoni sa vjeç mbush Liberta Spahiu (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Liberta Spahiu, feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të shënuar ka ndarë një fo
Boca Juniors në çerekfinale të Copa Libertadores Boca Juniorsi siguroi me vuajtje kualifikimin në çerekfinalet e Copa Libertadores. Në Bombonera, Boca u mposht në sfi
Franca e Holanda vazhdojnë ta pengojnë liberalizimin e vizave për Kosovën Franca dhe Holanda mbesin shtetet, të cilat e pamundësuan liberalizimin e vizave për Kosovën gjatë presidencës gjermane
Disa nga efektet afatgjata të COVID-19: Dhimbje koke, humbje kujtese dhe ekuilibër i dobët Personat e intubuar e të shtruar në spital për javë të tëra pa lëvizur, ngrënë apo folur siç duhet vazhdojnë ende t’i nd
"E kishte sa një krimb", ish-pornostarja "turpëron" futbollistin (FOTO LAJM) Pasi i dha fund karrierës si aktore porno, Mari Cielo Pajares ka vendosur që t’i hedhë kujtimet e saj në një libër autob
Dita e dronit, Ballist Morina: "Autochthonous" më ndryshoi jetën Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të r
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Liberalizimi i vizave me Kosovën, Rama i prerë: Ky është turpi i BE-së Kryeministri Edi Rama në takimin e sotëm me homologun e tij, Avdullah Hoti ka folur pa nota diplomacie në lidhje me vone
Hoti në Bruksel për liberalizim të vizave? Kryeministri Avdullah Hoti, do të qëndrojë nesër për vizitë zyrtare në Bruksel. Ai do të takohet me Presidentin e Par
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
Hoti në Bruksel kërkon liberalizmin e vizave për Kosovën Gjatë vizitës zyrtare në Bruksel, kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, është pritur në takim
Humbi djalin e vetëm në lule të moshës, shkrimtarja shqiptare i dedikon një libër Jo më lart se në maj të 2018 shkrimtares Flutura Açka i vdiq djali i saj i vetëm. Vetëm 18 vjeç, ai u nda nga jeta pa
Çfarë po ndodh me Libertën, a do të vazhdojë emisioni apo ka përfunduar? (FOTO LAJM) Emisioni “Prive” me moderatore Liberta Spahiu prej vitesh ka sjellur më të rejat e showbizz-it vendor. Por, tashmë ka
Me tekstin e këngës së ish-it, kujt i dërgon "të fala" nga shtrati Liberta (FOTO LAJM) Emri i moderatores Liberta Spahiu është jo pak i komentuar në media herë për historitë e dashurië e herë për pozat e saj
Gjermania pro liberalizimit, por disa vende ende hezitojnë Presidenca gjermane e Bashkimit Evropian dhe Komisioni Evropian mendojnë se Kosova i ka përmbushur kriteret për liberali
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një
Viola von Cramon: Franca, Gjermania dhe Holanda ngadalësuan procesin e liberalizimit të vizave Për shkak të kundërshtimit të fuqishëm të Francës, Gjermanisë dhe Holandës, qytetarët e Kosovës edhe më tutje nuk mund t
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit për kosovarët I dërguari i posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, shprehu mbështetjen e plotë për ud
Biznesmen dhe zeshkan, kush është personi që i ka vjedhur zemrën Libertës (FOTO LAJM) Moderatorja Liberta Spahiu ka zgjedhur të mos japë shumë të dhëna përsa i përket jetës së saj private. Pas lidhjes me