999 rezultate për

liam

Fakte të reja, Liam e ka mësuar ndarjen nga Miley në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ndarja mes Miley dhe Liam erdhi e papritur për publikun, por duket se në të njëjtën mënyrë e ka përjetuar edhe vetë Hems
Pas akuzave për tradhëti, reagon për herë të parë Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus u përfol se kishte nisur një romancë të re me mikeshën e saj, Kaitlynn Carte
Ndërkohë që Liam vuan ndarjen, Miley kapet sërish mat me të dashurën e re(FOTO LAJM) Ndarja e bujshme e Miley Cyrus me Liam Hemsworth është bërë kryefjala e të gjitha mediave. Ditën e sotme u mësua se p
Ermal Mamaqi takon aktorin e madh të "Taken" : Faleminderit Liam (FOTO LAJM) Producenti dhe aktori, Ermal Mamaqi i ka habitur të gjithë ditën e sotme me foton më të fundit që ka postuar në rrjete s
Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM) Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e
U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM) Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin li
Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata j
I zhytur në borxhe dhe pa punë, William Levy shet makinat dhe vilat luksoze (FOTO LAJM) William Levy është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe të adhuruar për të gjithë ata që i kanë ndjekur filmat ku aktor
William Levy mbetet pa para, shet vilat dhe makinat Aktori William Levy, një nga emrat më të dashur të ekranit, pas roleve të tij protagonistë në telenovela duket se nuk po
Po ju do donit ta festoni ditëlindjen si djali i Kate Middleton dhe Princ William? (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka menduar ta festojnë ditëlindjen e Princ George në mënyrën më të veçantë. Princ William dhe partner
Fantastike, Halep mposht Serena Williams në finale dhe fiton Wimbledonin (VIDEO) Tenistja e re Simona Halep është fituese e turneut të Wimbledon, pasi ka mposhtur në finalen e sotme amerikanen legjenda
Po kthehet në sfidë, këngëtari i famshëm pozon nudo (FOTO LAJM) Pas “Bottle Challenge”, e cila u bë sfida më e famshme e momentit në Instagram, duket se VIP-at po fiksohen me një tjetë
16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutiérrez drejt ndarjes (FOTO LAJM) William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanj
Qëndronte përkrah bashkëshortit, fansi puth befasisht Miley Cyrus (VIDEO) Një fans i Miley Cyrus shkoi shumë afër këngëtares teksa ajo dhe bashkëshorti Liam Hemsworth po përpiqeshin të largohesh
Princ William flet për herë të parë për vdekjen e Princeshë Dianës (VIDEO) Pas gati 22 vitesh nga vdekja e Princeshës Diana, Princ William ka vendosur të flaës për herë të parë se çfarë ndjeky ky
Princi William uron të vëllain: Mirë se erdhe në grupin e prindërve që nuk vënë gjumë në sy! (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të pare të një djali. Vizitat mbretërore ishin
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Liam Hemsworth: "Dëshiroj të kem 10, 15, ndoshta 20 fëmijë me Miley". (FOTO) Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë një çift shumë i adhurueshëm dhe mjaft i përfolur nga të gjithë ne. Ata kanë vetëm p
Dalin fotot e tradhtisë së Princit William me modelen australiane (FOTO LAJM) Zëra që krijojnë siklet brenda familjes mbretërore angleze, pasi thuhet se princi i kurorës William, ka tradhtuar të sho