999 rezultate për

lezhe

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për 2 të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin B
I vendoset tritol banesës së gazetarit në Lezhë Një sasi tritoli i është vendosur një banese në qytetin e Lezhës pak pas mesnate. Mësohet se lënda plasëse i është vendo
U përplas me policisë, lirohet avokati në Lezhë Avokati Gjergj Neli, i cili u arrestua dy ditë më parë për kundërshtim dhe dhunë ndaj uniformave të policisë është lënë
Aksident i trefishë në Balldre-Lezhë, makina kthehet përmbys Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë në vendin e quajtur “Ura e Muratit.
"Gostiste" me kanabis nëpër lokale, arrestohet i riu Policia e Lezhës ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili u kap në një lokal duke shpërndarë lëndë narkotike. Gjatë kontrol
Rama flet para fëmijëve në Lezhë: E di që janë të bezdisshme maskat Kryeministri Rama ka qënë prezent në një shkollë në një shkollë në Lezhë ku u ka folur fëmijëve për mbajten e maskave.
Shifra të larta infektimesh në vend, kaq shqiptarë me COVID-19 rezultuan sot 169 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 14,730.
Denoncimi live: Pas 30 vitesh në Tiranë, Preç Zogajn e transferojnë për votime në Lezhë Analisti Preç Zogaj ka denoncuar se është transferuar nga Tirana, në Lezhë. Në emisionin "Java" në RTSH, Zogaj thotë
Kush janë emrat e kandidatëve për deputetë që do të votohen nesër në qarkun e Lezhës Të enjten demokratët e Lezhës do të votojnë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin para
Në Tiranë mbi 2600 raste aktive, si u shpërnda sot harta Në 24 orët e fundit, 2 qytetarë nga Tirana kanë gjetur vdekjen nga COVID-19, një 66 vjeçar dhe 73 vjeçar me sëmundje bas
"Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!" Prapaskenat e përplasjes Rama-Lleshaj Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autorite
"Shpërdorim detyre", dënohet me katër vite burg presidenti i klubit të Kategorisë së Parë Gjykata e Lezhës ka vendosur ditën e sotme masën e arrestit me burg për katër vite ndaj presidentit të klubit të Kategor
Lëkundje tërmeti në vend, sa ishte magnituda Lëkundje tërmeti janë ndjerë mesditen e sotme në qytetin e Lezhës. Sipas EMSC-së, epiqendra është 11 km nga qyteti i
"Më ofendoi me fjalë të turpshme", flet nusja që u rrah me vjehrrin në Lezhë (VIDEO) Valentina Pemaj ka treguar se si ka nisur sherri, për të cilin vjehrri i saj e akuzon si shkaktare të dhunës ndaj tij, d
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë "Fundjava" ka bërë të mundur arrestimin e një 40-vjeçari nga Lezha, për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal”, “Sh
Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter janë ndierë para pak minutash në vendin tonë. Epiqendra is
Rrugorja bën "kërdinë" në Lezhë, arrestohen 18 persona Policia Rrugore e Lezhës, ka njoftuar se gjatë fundjavës, janë proceduar penalisht 22 shtetas, konkretisht 14 shtetas ja
Flakët "përpijnë" banesën në Lezhë, asfiksohet një person Një banesë është përfshirë nga flakët në Dajç të Lezhës, pasditen e sotme, rreth orës 18:45. Mësohet se si pasojë e
Aksident i frikshëm në Lezhë, plagoset rëndë shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur mpak më parë në qytetin e Lezhës, ku si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë shoferi. Më
E gjobitën për parakalim të gabuar, lezhiani zbret nga makina dhe rreh policët Një 42 vjeçar nga Llezha është arrestuar pasi ka dhunuar dy punonjës policie të cilët e kanë gjobitur për shkelje të rre