999 rezultate për

lezhĂ

Pasuria e madhe e vajzës dhe babait nga Lezha, flet dhëndri i familjes Ka bërë bujë rasti i hetuar nga Policia ku shuma marramendëse prej 5.2 milionë eurosh i është sekuestruar një 50-vjeçare
Konsumoi pesticide, ndërron jetë në spital gruaja nga Lezha Një 42-vjecare ka ndërruar jetë në spitalin e fshatit Tresh të Lezhës, pasi është helmuar duke konsumuar pesticide. N
ZYRTARE/ Në Tiranë do të mbahet dueli për titullin kampion bote Boksieri nga Lezha, Jurgen Uldedaj ka numëruar deri tani 9 fitore dhe asnjë humbje në karrierën e tij profesioniste.
E denoncuan të humbur, 21 vjeçarja nga Lezha habit me dëshminë Një vajzë vetëm 21 vjeç nga Lezha është denoncuar e humbur nga familja e saj. Por në polici dëshmia e saj ka qenë nd
Tronditet Lezha! Shkatërrohet banda e trafikut të njerëzve, në pranga dhe policë Një mega aksion i Policisë së Shtetit është zhvilluar pak orë më parë në disa qytete të vendit. Nga raportimet e para
Nuk mban më, gruaja nga Lezha denoncon në polici të dashurin italin Një rast dhune është denoncuar në Lezhë. Një grua ka denoncuar bashkëjetuesin e saj italian pasi sipas saj ai e dhun
Ndërron jetë në spital i burgosuri nga Lezha Një i burgosur nga burgu i Lezhës ka ndërruar jetë ditën e sotme në Spitalin e burgut në Tiranë. Burime zyrtare nga
Lezha përuron ujësjellësin e ri të bashkëfinancuar nga Zvicra, Gjermania dhe BE Pas një investimi prej 13.25 milionë eurosh përmes Bankës Gjermane për Zhvillim (KfW), në qytetin e Lezhës ka përfunduar
U vranë në Zvicër, familja e motrave nga Lezha hap dyert e mortit Familja e dy motrave të vrara në Zvicër ka hapur sot dyert e mortit. Familja e dy motrave, Alma dhe Elda Frroku ne l
Vrau dy vëllezër në mes të Laçit, kush është i forti nga Lezha që u ekstradua sot Interpol Tirana ka ekstraduar sot një person të dënuar me 22 vite burg për një vrasje të dyfishtë të ndodhur më shumë se
24 vjeçarja nga Lezha kërkon urdhër mbrojtje nga vëllai Një vajzë 24 vjecare nga Lezha ka denoncuar vëllain e saj për dhunë psikologjike ndaj saj. Policia ka nisur hetimet
Incident në Vlorë, tentohet goditja e arbitrit Pas përfundimit të takimit Flamurtari-Kukësi 1-1, ka ndodhur një incident me gjyqtarët e takimit. Mësohet se tifozë
Lezha "mbytet" me marijuanë, arrestohet kryetari i fshatit (VIDEO) Policia e Lezhës bën me dije se ka finalizuar një super operacion ku gjatë saj janë sekuestruar 335 kg lëndë narkotike m
U denoncua nga PD për krime në Itali, kush është socialisti nga Lezha Partia Demokratike ka denoncuar sot dhe ka kërkuar nga Prokuroria e Përgjithshme verifikimin e dy deputetëve për të cilë
Lëviz me armë në dorë, kush është “gangsterja” simpatike nga Lezha (FOTO LAJM) Ajo është vajzë e re dhe është nga qyteti i Lezhës. Quhet Dorinela dhe u ka bërë përshtypjen mjaft personave për shk
Rama nga Lezha paralajmëron shkarkimin e drejtorit të Tatimeve (VIDEO) Kryeministri Edi Rama u ndal sot pasdite në qytetin e Lezhës, ku vijojnë dëgjesat publike të skuadrave fituese të Partis
Investimi i Bashkisë, rrugë e re në zonën e Astirit Periudha e verës po shfrytëzohet maksimalisht nga Bashkia e Tiranës për të realizuar investimet në përmirësimin e infras
Kujtoi se ia hodhi shitësit, por e keqja vjen më pas për këtë 54 vjeçar Një 54-vjeçar nga Lezha kujtoi se ia hodhi shitësit të karburantit duke i dhënë 100 euro false, por e keqja vjen më pas
Lezha numëron 55 nga 263 kuti, PS-PD rezultat të ngushtë Vazhdon numërimi në qarkun e Lezhës ku deri më tani janë numëruar 55 kuti. PS dhe PD duken shume afër njera tjetrës.
DEBATET/ Rakipi: Të mbeti Lezha në dorë! Rama: Më sill një kokërr qepë të qaj! Gjatë intervistës së kryeministrit Edi Rama në emisionin të Paekspozuarit, gazetari Rakipi i ka kujtuar Ramës se në qark