999 rezultate për

lezetshme

Ngrohtë dhe bukur! Këto janë kombinimet më të bukura që do shihni këtë dimër (FOTO LAJM) Sezoni i dimrit është afër, megjithatë mos lejoni që temperaturat e ulëta t’ju ndalojnë dëshirën për t’u veshur bukur.
Sytë drejt kamerës, këto janë selfiet më të lezetshme në botë (FOTO LAJM) Fotot “selfie” nuk janë ekskluzivitet i njerëzve dhe aq më pak i yjeve të hollivudit, të cilët vetëm sa e bënë më popull
"Ironia" e lezetshme e Ermalit për Joelin: Filloi ky... s'do me dal me plakun më foto Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe gjith
Si ta vëmë në gjumë foshnjën për një minutë (VIDEO) Vënia në gjum e fëmijëve është dhe një ndër sfidat më të vështira që përballen çdo ditë prindërit. Përmes mënyrave të nd