999 rezultate për

lexoje

Veton Surroi, nazizmi, Rilindja dhe shumë shkrimtarë që Safeti nuk ka si t’i lexojë Nga Enkel Demi Ai e mban maskën të varur si gushare dhe me gjasë që nuk ka lexuar një rresht të vetëm nga Veton
"Shpresoj që vjehrra mos ta lexojë", Bebe Rexha flet për marrëdhënien me të dashurin (FOTO LAJM) Bebe Rexha ndihet “me të vërtetë me fat” që ka në krah një person si Keyan Safyari. Prodhuesja e hitit ‘Baby I’m Jealous
Si ta harrosh dikë që s'smund ta kesh, lexoje dhe vëri gishtin kokës Po, është e mundur dhe duhen thjesht disa ditë për të harruar çdo njeri që është i pamundur. Hidhini një sy! Ai perso
"Si gjen kohë të më lexojë, kur duhet të jetë në vijën e parë të frontit", Beqaj revoltohet me mjekun Kalo Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i përgjigjet mjekut të njohur infeksionist, Tritan Kalo, i cili doli kundër pro
Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fë
"Po pate edhe 2 gramë tru", aktivistja rendit 5 arsyet pse Alketa dështoi në Sanremo Aktivistja e njohur Brizida Gjikondi me një postim në rrjetin social Facebook ka dhënë një sqarim në lidhje me perform
Kush ka keq punët me lekët, të lexojë këtu Si fillim muaji, është moment i mirë për të folur për paratë. Ose më saktë për kursime që (s'i) bëjmë! Zakoni më i keq q
Arjan Çani vë Ardi Daullxhiun të lexojë fjalimin e deputetes që la "nam" në Kuvend Këtë javë është përfolur shumë në rrjetet sociale një fjalim i deputetes, Majlinda Halilaj e cila zëvendësoi Kryetarin e
Spahiu- Rudina Hajdarit: Duke qenë se ti s'dije të lexoje kur të vdiq babai, por të kujtoj mesazhin e Berishës (FOTO LAJM) Një ditë pas ceremonisë së homazhe për 21-vjetorin e vdekjes që Azem Hajdarit, ku nuk munguan lotët e ish-kryeministrit
Kush ëndërron Amerikën me patjetër duhet ta lexojë këtë lajm Avokati amerikan Kieran both, u jep përgjigje lexuesve shqiptarë. Pyetje : Babai im u bë shtetas amerikan, po unë a quhe
Populizmi bajat i Ramës me Biblën dhe Ramazanin në "Opinion" (VIDEO) Kryeministri Rama ishte i ftuar mbrëmë në "Opinion" ku po flitej mbi ndihmën ndaj shtresave në nevojë, ku ndër të tjera
Ministri shqiptar lë nam në Bruksel, nuk di të lexojë fjalimin Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka promovuar ditë më parë turizmin e Kosovës para ministrave të vende
Libri 600-vjeçar që nuk mund ta lexojë askush Libri 600 vjeçar që askush nuk mund ta lexojë ka tërhequr interest ë madh, por kohët e fundit janë zbuluar detaje të rej
Nese keni plane për fundjavë lexojeni edhe motin Sipas Institutit Hiderometerologjik të Kosovës, vendi ynë në ditët e vikendit do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit
Lexojeni tani, dhe jeta juaj do ndryshojë përgjithmonë Drejtori i shkollës kishte thirrur në zyrën e tij tre mësues. Me tu ulur, ai u tha:”Ju jeni zgjedhur si mësuesit më të m
Si të fshini sms në celular përpara se personi tjetër ta lexojë atë I dërgoni një mesazh një personi dhe pendoheni në çast? Sipas Harpersbazaar, tani kushdo ka mundësinë ta anulojë atë për
Presidenti i SHBA-ve nuk di të lexojë? (FOTO LAJM) Një teori mjaft e çuditshme ka filluar të qarkullojë në rrejt, që presidenti i SHBA-ve Donald Trump, lexon me vështirësi
Habit Kotzias: Shtypi grek dhe opozita u kanë fryrë tensioneve me Shqipërinë Ish-ministrja e Jashtme greke, Dora Bakojanis ka patur një përplasje të ashpër me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Kotzia
Roberti shqetësohet për vajzën: Ç'do mendoj për ndarjen me Norën?! Robert Berisha gëzon një familje të shëndoshë dhe nuk do kursesi që në një të ardhme, vajza të lexojë informacione të ga
Privates aplikacioni që fshin mesazhin para se marrësi ta lexojë (VIDEO) Privates është aplikacioni më i ri që ju ndihmon për të penguar një mesazh të gabuar që ju mund të keni dërguar gabimish