999 rezultate për

lewis

Koronavirusi i merr jetën tifozit 38-vjeçar Seb Lewis, 38 vjeç, i njohur në Angli si një shembull i tifozit pasionit dhe origjinal, ka humbur jetën për shkak të Kor
UFC/ Ilir Latifi mposhtet nga Derrick Lewis (VIDEO) lir Latifi është mposhtur nga Derrick Lewis në kuadër të UFC 247. Ish-sfiduesi për titullin e kampionit në pesha të r
Hamilton e mbyll sezonin si "mbret", shumë pranë rekordit të Schumacher Ndonëse titullin kampion në Formula 1 e kishte fituar më herët, Lewis Hamilton fitoi lehtësisht edhe garën e fundit sezo
Mes tyre edhe një shqiptare, del lista me të dashurat e Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Suksesi i tij në Formula 1 padyshim që pritej të kthehej në një sukses me vajzat dhe diçka e tillë ka ndodhur. Në med
Lewis Hamilton kampion i Formula 1 për herë të 6, 1 titull larg legjendës Michael Schumacher (VIDEO) Lewis Hamilton ka fituar titullin e gjashtë kampion bote në Formula 1. Piloti britanik e kishte thuajse të siguruar këtë
"Ëngjëlli shpirtëror" i Lewis Hamilton humb betejën me kancerin Djali 5-vjeçar i sëmurë me kancer, i cili frymëzoi Lewis Hamilton për fitoren në Grand Prix, ka vdekur. Harry Shaw u
Cristiano Ronaldo viziton Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Në fundjavë e mahnitshme e sezonit në Formula 1, teksa ne Monaco personazhet e sportit dhe argëtimit kurrë nuk mungojnë.
Lewis Hamilton rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më kanë bullizuar derisa fillova të ulem në vendin e shoferit Lewis Hamilton është bullizuar vitë më parë, për shkak se ishte fëmija më i vogël në klasë. Ylli i "Formula 1" ka rrë
Lewis Hamilton surprizon 5-vjeçarin që po vdes nga kanceri, i dërgon makinën e F1 dhe trofeun (FOTO LAJM) Një tifoz me sëmundje të pashërueshme është surprizuar nga ylli i F1, Lewis Hamilton. Hamilton i dërgoi 5-vjeçarit m
Bukuroshja që "ironizoi" Justin Bieber, kapet "mat" me Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Zërat e fundit për një lidhje dashurie të re për Lewis Hamilton janë të pavërteta. Modelja spanjolle, Cindy Kimberly
Qeni i Hamilton, fiton 700 euro në ditë Është i racës bulldog dhe quhet Roscoe. bëhet fjalë për qenin e kampionit të botës në Formula 1, Lewis Hamilton që është
Njihuni me shtëpinë luksoze në Manhatan të Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Luis Hamilton pilitoi britanik 5 herë kampion bote në Formula 1 njihet për jetën luksoze që bën. Ai ka blere një shtëpi
Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Daniel Cormier do ta mbrojë për herë të parë titullin në UFC ndaj Derrick Lewis Daniel Cormier do të mbrojë titullin e peshave të rënda në UFC ndaj Derrick Lewis më 3 nëntor në Madison Square Garden,
Pas 80 milionë vitesh, shkencëtarët zbulojnë kontinetin e varrosur Shkencëtarët kanë zbuluar një “kontinent të harruar” gjigand të quajtur Mauritia, i fshehur poshtë ishullit të Mauritius
Një vajzë shtyhet pa mëshirë nga shoqja në një urë (VIDEO) Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duk
Bëri manovër të gabuar në Gjermani, FIA merr vendimin për Lewis Hamilton Federata Ndërkombëtare e Automobilave (FIA) ka marrë vendimin në lidhje me Lewis Hamilotn. Piloti britanik nuk do të
Lewis Hamilton fiton Çmimin e Madh të Francës Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Francës. Piloti britanik i Mercedesit arriti t’i linte pas të gjithë
Ricciardo fiton çmimin e madh të Montecarlos në Formula 1 Danial Ricciardo ka fituar garën për cmimin e madh të Montecarlos, duke lënë pas, Sebastian Vettelin dhe Lewis Hamiltoni
Lewis Hamilton në lidhje me Gigi Hadid?! Vetëm pak ditë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre, pas një periudhe dy vjeçare, por duket se asnjëri nga të dy nuk është