E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

lewandowski

Bayerni zhbllokon rezultatin në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Leipzigut, që po zhvillohet për momentin në kuadër
Lewandowski: Te Bayern nuk duam talente, të vijnë ata që janë gati Si rrallëherë më parë Bayern Munchen ka filluar të shpenzojë shumë të konsiderueshme në merkato. Mbrojtësit Pavard dhe H
Bayern po mendon për zëvendësuesin e Lewandowskit Bayern Munchen hedh sytë nga Wender Bremmen për një sulmues. Lewandowski i duhet të bëjë edhe pushime, duke parë 30 vit
Manchester United hedh sytë nga ylli i Bayern Munchen Manchester Unitedit e ka shprehur interesimin e tij zyrtar te Bayern Munichu për sulmuesin Robert Lewandowski, raporton
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
Zbulohet arsyeja e konfliktit mes Lewandowski-Coman Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman u grindën keq në stërvitjen e paradites të enjten, duke shkuar deri aty sa të përd
Sherri Coman-Lewandowski, reagon Kovac Të enjten bëri bujë një lajm i publikuar nga Bild, që raportonte se në stërvitjen e Bayern-it kishte plasur sherri dhe K
Plas te Bayern, grushta mes Lewandowskit dhe Comanit Pavarësisht fitores kundër Borussia Dortmund dhe rikthimin në krye të renditjes në Bundesligës , në shtëpinë e Bayern Mu
Chelsea nuk i ndahet Lewandowskit Chelsea kërkon me çdo kusht që të sjellë në radhët e tij një sulmues të një niveli të lartë dhe së fundmi është përfolur
Lewandowski bëhet lojtari i parë jo-gjerman që arrin shifrën e 200 golave në Bundesliga Sulmuesi polak, Robert Lewandowski ka arritur kuotën e 200 golave në kampionatin gjerman. Polaku ka realizuar deri m
Lewandowski tregon mbrojtësin më të fortë me të cilin është përballur Në një intervistë të dhënë për "Kicker", Robert Lewandowski ka folur për mbrojtësit më të fortë me të cilët është përbal
Lewandowski tregon hapat e cilëve lojtarë ka ndjekur për tu bërë golashënues Sulmuesi i Bayern Mynih, Robert Lewandowski, në një intervistë për të përditshmes gjermane "Kicker", ka rrëfyer për idhu
Lewandowski spektakolar, barazon kundër Freiburgut (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Freiburgut të Abrashit. Ishte Robert Lewandowski i cili vendosi barazshpeshën
Igli Tare parakalon Interin dhe Milanin për "Lewandowskin e ri" Igli Tare mposht dy ekipet milaneze në merkato. Sipas "laziopress.it", objektivi kryesor i skuadrës së Lazio në merkato
Piatek: Unë nuk jam sulmues krahu, jam si Lewandowski Ylli i Milan-it, Krzysztof Piatek, ka folur në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes që Polonia do të luajë në kual
Klopp: Duhet të ndalim Lewandowski-n, nuk sakrifikojmë Champions-in për Premier League Jurgen Klop ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Bayern Munich sot në mbrëmje në "Alianz Arena".
Lewandowski kërkon rinovimin me Bayern-in Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e p
Lewandowski po mendon ta mbyllë karrierën të Bayern Munchen Sulmuesi polak nuk e përjashton mundësin që ta mbyllë karrierën me kampionët e Bundesligës. Robert Lewandowski, tash e
Lewandowski thellon rezultatin ndaj Monchengladbach (VIDEO) Sapo ka filluar pjesa e dytë Bayern ka arritur të gjej golin e 3-të me anë të sulmuesit phttp://www.albeu.com/dokumenta/
Xherdan Shaqiri zgjedh formacionin e tij të ëndrrave (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka zgjedhur më shumë lojtarë të Bayer Munich se sa të Liverpoolit në formacionin e tij të ëndrrave.