Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare
999 rezultate për

levizur

Pakti i fshehtë mes Kobe Bryant e bashkëshortes Vanessa: Kurrë së bashku në helikopter Kobe Bryant ishte mësuar të përdorte helikopterin për të lëvizur, zakon që e kishte që në kohët kur luante për Los Angel
Pronari shet apartamentin: Po i ul 10 mijë euro, vetëm ca tulla i kanë lëvizur Edhe pse tërmeti mori 51 jetë duke mbjellë në Shqipëri dhimbje dhe zi, duket se ka akoma njerëz që dinë të përfitojnë ng
Basha flet për shtëpinë luksoze: Kam lëvizur me qira për një periudhë të përkohshme Kreu i PD-së Lulzim Basha deklaron se shtëpia ku është vendosur është marrë me qira dhe se kontratat e dokumentet janë t
Bie nga motorri i ujit, vdes 33 vjeçari në Gjirin e Lalzit Një 33-vjeçar me iniciale B.M. ka ndërruar jetë tek Gjiri i Lalëzit. Ai ka qenë duke udhëtuar me motor uji, ku është rr
Nuk pritej/ Cënimi i zgjedhjeve, projektligji i ri heq të drejtën për të lëvizur në Europë Ashtu siç edhe e raportuam më herët, qeveria i ka propozuar Kuvendit një projektligj të propuzuar nga deputeti Ervin Bus
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Hajdutët e prapambetur afrikanë nuk dinë edhe të vjedhin (VIDEO) Një çift amerikan mrekullisht i shpëtoi banditëve që përdorën maska për t’i plaçkitur në një rrugë rurale në Kenia. B
Icardi tregon ofertën e Juventusit, i tronditur nga CR7 Juventusi u përpoq për të nënshkruan me Icardin. Në një intervistë të gjatë për “Corriere dello Sport”, argjentinasi
Atalanta dyfishon shifrat ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantas ka shënaur edhe golin e dytë pak minuta pas barazimit të Interit. Mbrojtësi Mancini shënoi me kok
Ndryshojnë rregullat, ja çfarë duhet të bëni tani për të lëvizur në Shengen Bashkimi Europian ka aprovuar sistemin e informimit dhe autorizimit për udhëtimet ETIAS. Në një interviste eskluzive
Turisti francez aksidentohet me biçikletë në Gjirokastër, përfundon i plagosur në spital Një turist francez ka përfunduar i plagosur në spitalin rajonal ‘Omer Nishani’ në Gjirokastër. Sipas policisë, shtetasi
Zyrtare: Axel Witsel transferohet tek Dortmund Axel Witsel ka arritur marrëveshje me Dorutmundit që do ta mbajë atë derë më 30 qershor 2022. Borussia Dortmund ka ra
Reçica: Nuk do të le gurë pa lëvizur që t'i ndihmoj qytetarët Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica ishte sot në Prizren ku mori pjesë në Konferencën për projektin,
Theu masën e arrestit duke lëvizur me armë, arrestohet i riu Një 28 vjecar i cili ishte me arrest me burg, ka thyer masën e sigurisë dhe ka përfunduar sërish në pranga. Policia e
Njihuni me SoFin, peshkun e butë robot (VIDEO) MIT CSAIL ka zhvilluar një peshk të butë robot për të notuar mes peshqve të vërtetë në shkëmbinj nënujorë të koraleve dh
Qentë endacakë sulmojnë 20-vjeçaren në Shkup Sulmohet 20 vjeçarja në Shkup nga një grup qensh endacak në parkun e qytetit. Siç informojnë nga MPB, dje rreth orës
Ekziston një dokument që vërteton që kufiri ka lëvizur Anëtari i Komisionit për rishikimin e kufirit me Malin e Zi, Florim Isufi, ka folur në mbledhjen e Komisionit Parlamenta
Veteranët: Nuk do të lëmë gurë pa lëvizur për t'i mbrojtur të drejtat e grupit "Kumanova" Degët e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për rajonin e Dukagjinit kanë reaguar lid
Tragjedi jetësore/ Të jetosh pa lëvizur nga një plumb qorr Asllan Uka ka 12 vjet që jeton si person me nevoja të veçanta. Ishte një plumb qorr që atij ia ndryshoi jetën. Ngjarja e
Federata maqedonase mund të ketë mbajtur larg shqiptarët duke lëvizur nga Shkupi, por jo këtë njëri Kryeministër i Maqedonisë Zoran Zaev, do të jetë sot në stadiumin e Strumicës, për të ndjekur ndeshjen mes Maqedonisë dh