999 rezultate për

levizjet

U dogj për së gjalli në makinë, Lala zbulon lëvizjet e fundit të italianit në Shqipëri Në datën 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë u gjet e djegur një mjet tip “Skoda Fabia”, e cila ishte marrë me q
Ndryshime në listën e Kombëtares, këto janë lëvizjet e fundit me ikjet dhe ardhjet në skuadër Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për tre ndeshjet e muajit nëntor, por lista kuqezi do të ketë ndryshime për sh
Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
Nisin lëvizjet në qeverinë Rama, shkarkohet zv/ministrja e Financave Zv. Ministrja e Financave, Belinda Ikonomi është shkarkuar nga detyra. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen
Lëvizje joshëse dhe provokuese, Françeska Jaçe kërcen para kamerës (FOTO LAJM) 350 mijë ndjekësit e Françeska Jaçes janë mësuar që ajo ti servir shpesh herë foto provokuese siç di vetëm ajo. Por k
Rikthehen vizat? Shengeni: Sqarim për lëvizjet e shqiptarëve në BE pas 2021-it Kohët e fundit, informacioni se BE po rikthen vizën Shengen për qytetarët e disa vendeve të botës, në veçanti për shqip
Të gjitha lëvizjet më të fundit të merkatos në kohë reale Sot numërohen orët e fundit të merkatos në futboll. Skuadrat evropiane synojnë të bëjnë lëvizjet e tyre të fundit kët
Orët e fundit të merkatos në futboll, ja të gjitha lëvizjet e fundit Sot numërohen orët e fundit të merkatos në futboll. Skuadrat evropiane synojnë të bëjnë lëvizjet e tyre të fundit kët
Këto janë lëvizjet që priten në orët e fundit të merkatos Sot është dita e fundit e merkatos në top ligat evropiane, e shtyrë si pasoj e pandemisë që e pauzoi futbollin për një k
Ditë "pazari" te Arsenali, këto janë dy lëvizjet e ditës së "topçinjtë" Arsenali ka patur një ditë të suksesshme në pazar. Skuadra londineze edhe zyrtarisht e ka pranuar ofertën e Aston Vil
Me bikini nga oborri i shtëpisë, Nora Istrefi "çmend" me lëvizjet provokuese (FOTO LAJM) Nora Istrefi, këngëtarja shumë e dashur shqiptare, njihet gjerësisht edhe për format e saj bombastike të cilat kanë qenë
Luana njofton rikthimin në ekran me lëvizjet më joshëse (VIDEO) Postimi i fundit i moderatores Luana Vjollca i ka bërë të gjithë të mendojnë se shumë shpejt ajo do të sjellë një projek
Rama bën lëvizjet e mëdha në qeveri, heq 4 ministra të rëndësishëm dhe rikthen "të vjetrit" Edi Rama, duket se po bëhet gati për një operacion politik të ngjashëm me vitin 2016-2017, si një manovër përpara zgjedh
Zbulohet detyra e re e Arta Markut, cilat janë lëvizjet e fundit të KPL-së Sot KLP miratoi me seancën plenare e zhvilluar online, 6 projektakte për caktime të përkohshme të disa emrave nga radhët
"Furtunë" në Policinë e Shtetit, Ardi Veliu firmos lëvizjet e reja në rrethe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka firmosur lëvizje në 6 komisariate në qytete të ndryshme të vendit, Q
Biznes nga shtëpia: I riu shqiptar kapet me 4 mln euro kokainë, lëvizjet që ngritën dyshime E keni dëgjuar shpesh shprehjen “punoj nga shtëpia” këtë periudhë për shkak të koronavirusit. Në këtë mënyrë bëhet bizne
Deklarata epike e Nanit: Ronaldo i mësoi nga unë lëvizjet Cristiano Ronaldo dhe Luis Nani e kanë njohur njëri tjetrin që në moshë të re, dhe ndërkohë janë bërë miq shumë të mirë.
Zbardhen detajet, pacientja nga Shkodra u infektua në Tiranë Janw zbuluar detajet pwr pacienten me COVID-19 nga Shkodra. Nw bazw tw raportimeve tw para mwsohet se pacientja ka q
Frika nga koronavirusi: Drejtoria Detare anulon këto linja udhëtimesh Pas konfirmimit se koronavirusi ka mbërritur në Shqipëri, Drejtoria e Përgjithshme Detare ka njoftuar se jane ndaluar të
Rrokadë në Policinë e Shtetit, Ardi Veliu firmos lëvizjet e shefave Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur vendimin për të bërë disa ndryshime në institucion