999 rezultate për

levizjen

A po fshihet Elvana Gjata në këtë shtet? Motra e saj bën lëvizjen e papritur Këngëtarja Elvana Gjata ka qënë "kryefjala" e mediave në vend pas vrasjes në Bllok që tronditi Tiranën. Thuhet se sh
Alba Hoxha tenton të bëjë lëvizjen seksi por fansat e "flliqin" keq (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha, u bë e famshme për talentin e saj në kërcim në një emision televiziv. Tashmë Alba, ësh
Balla bën lëvizjen e papritur: Kallëzon Bashën (FOTO LAJM) Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka depozituar në Prokurori kallëzimin për kreun e PD, Lulzim Basha. Ta
Doli nga burgu, Ermal Hoxha bën lëvizjen e papritur sapo mori lirinë (FOTO LAJM) Lirimi i Ermal Hoxhës, nipi i diktatorit Enver Hoxha, nga burgu ka shkaktuar shumë zhurmë dhe reagime në mediat online.
Lëvizje e bujshme, Eni Vasili braktis News 24 Gazetarja Eni Vasili do të bëjë lëvizjen e madhe duke lënë pas televizionin News 24. Ditën e sotme në media ka qarkul
Pula zbulon fituesin e ndeshjes Suedi-Angli, nuk do e besoni lëvizjen që bën (VIDEO) Tashmë jemi mësuar që të shikojmë, lloje të ndryshme kafshësh që të vendosin dhe parashikojnë ndeshjet e Botërorit.
Një ditë para protestës, Basha bën lëvizjen e radhës Vetëm një ditë para protestës së paralajmëruar të PD, kryetari i opozitës Lulzim Basha ka takuar aleatët në selinë blu n
Thaçi: Hyrja në fuqi e demarkacionit, siguron lëvizjen e lirë Presidenti i Kosovës, përmes një postimi në Facebook, ka theksuar se hyrja në fuqi e marrëveshjes së dekretuar prej tij
Elvana bën lëvizjen e madhe, një klip i ri nga shqiptarët për botën (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata pak ditë më parë i prezantoi publikut reperin Dolla Sign, me të cilin ka re
Ndërkohë që bota po zien kundër Facebook dhe Snapchat, Instagram bën lëvizjen e madhe Pikërisht në kohën kur bota po zien nga debatet lidhur me Facebook-un dhe Snapchat-in, Instagrami duket se po qëndron ja
Ministri pretendon: Korrupsioni s’do ta mbajnë peng lëvizjen e lirë Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka deklaruar se Republika e Kosovës do të shkëputet përfundimisht nga perceptimet
Aksion blic, policia kap vrasësit e rrugëve (VIDEO) Të kalosh semaforin e kuq me dashje ndërkohë që dikush tjetër ka të drejt kalimi përbën një shkelje të rëndë të Kodit Rr
Nga 15 marsi qarkullimi bëhet pa zinxhirë Nga 15 nëntori deri më 15 mars të vitit 2018, në Kosovë dhe Maqedoni hyri në fuqi kompletimi i pajisjeve dimërore për të
E shkarkoi nga prokuroria e Durrësit, Marku bën lëvizjen e radhës për Gjanën Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka bërë sërish lëvizje të rëndësishme. Mësohet se prokurori Agron Gjata është tr
Pas vendimit për detin, Meta bën lëvizjen e papritur Presidenti Ilir Meta ka bërë lëvizjen e papritur pasi refuzoi kërkesën e Ditmir Bushatit në lidhje me negociatat me shte
Samsung bën lëvizjen e shumëpritur, prezantohet Samsung S9 dhe S9+ Gjigandi aziatik Samsung ka lancuar dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Prezantimi është bërë në Barcelonë ndërk
Ardi Veliu bën lëvizjen e madhe, kujt ia beson "krahun e djathtë" Drejtori i Përgjitshëm i Policisë së Shtetit ka bërë lëvizjet e para në rradhët e policisë. Mësohet se mbrëmjen e dje
Përçarjet në Lëvizjen Besa thellojnë krizën në këtë parti “Ideja vazhdon…” është thënia e postuar në rrjetet sociale e njërit nga themeluesit e Lëvizjes Besa, Zeqirija Ibrahimi.
Luftë e madhe politike për pushtet në Lëvizjen BESA Betejë e madhe brenda dy grupimeve të Lëvizjes BESA para Kongresit të 24 shkurtit, se kush do të tubojë më shumë delegat
Vazhdojnë përplasjet në Lëvizjen BESA, akuzohet rëndë Bilal Kasami Nga krahu i Lëvizjes BESA që udhëhiqet nga Nexhbedin Kahremani theksojnë se Bilall Kasami së fundi po tenton që të shpët