999 rezultate për

levizjen

Milan ka gati lëvizjen e rradhës, kërkon shkëmbim lojtarësh Drejtuesit Milanit janë në kërkim të profilit ideal për repartin e sulmit. Objektivi i kuqezinjve është lojtari i Atl
Përplasen 4 makina te Rruga e Durrësit, ka të lënduar (FOTO LAJM) Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte tek Rruga e Durrësit në kryeqytet. Sic e shihni edhe
Arrestimi i kreut të FRPD-së, PD njofton lëvizjen e radhës Pas arrestimit të Arvit Bushatit, kreut të FRPD partia demokratike do të zhvillojë protestë para Komisariatit të Polic
Dybala kërkon mendimin e Ronaldos për tranferimin tek United, kështu përgjigjet ai Paulo Dybala u kthye dje nga pushimet, dhe ju bashkua pjesës tjetër të skuadrës në qendrën stërvitore në Continassa.
Dorëheqja e Ramush Haradinajt, Spahiu ndërmerr lëvizjen që nuk e priste askush Kryeministri i Kosovës ka dhënë dorëheqjen dhe lajmin e ka konfirmuar vetë Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat
A do t'i dorëzojnë demokratët bashkitë? Basha bën lëvizjen e radhës Nesër në orën 16:00 kreu i PD-së Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e PD-së, ish deputetët e kryetarët e bashkive të dj
Përplasjet në KZAZ-në e Pogradecit, KQZ bën lëvizjen e fundit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të zhvendosë KZAZ-në numër 40 të Pogradecit, pas përplasjeve që u shënuan mes
Protesta ishte e qetë, por Basha bën lëvizjen e papritur Pas protestës, kryetari i PD ka thirrur mbledhje urgjente në selinë blu. Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e PD dhe al
Përplasjet në Shkodër, Rama bën lëvizjen e papritur Kryeministri Edi Rama ka shtyrë mitingun e tij që pritej të mbante në qytetin e Shkodrës në orën 19:00. Por kryeminis
Agjenti tha se Toure "vari këpucët në gozhdë", lojtarin bën lëvizjen e befasishme Ish-mesfushori i Manchester Cityt dhe i Barcelonës, Yaya Toure do ta vazhdojë ende karrierën e tij në futboll. Agjent
Moti i keq në Vlorë pezullon lëvizjen detare Moti i përkeqësuar që ka përfshirë rajonin e jugut ka sjellë dhe pezullim të lëvizjes detare. Era e fuqishme e cila k
Pas lajmeve se është gay, Putin bën lëvizjen e tij Viktimë e legjislacionit që parashikon burgimin për ata që “ofendojnë” qeverinë dhe presidentin Putin është bërë një mbi
Stresi bën lëvizjen e papritur për protestën e opozitës Protestës së sotme kundër qeverisë, u është bashkuar edhe rreperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj (Stresi). Ndonëse
Shpend Ahmeti padit Lëvizjen Vetëvendosje Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe PSD-së, Shpend Ahmeti, e ka filluar ditën e tij me një padi në Gjykatën Themelore t
Sela flet pas takimit me lëvizjen anti-bixhoz Aleanca për Shqiptarët pajtohet me propozimet e Lëvizjes Anti-Bixhoz në lidhje me propozim-ligjin për lojërat e fatit, p
Shpend Ahmeti padit Lëvizjen Vetëvendosje Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka reaguar pas akuzave të Lëvizjes Vetëvendosje, për tenderin me qumështin e shujtav
Kurti i nxehur hedh akuza ndaj PSD-së Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka lëshuar akuza të rënda ndaj ish-anëtarëve të VV-së, tash deputetë të PS
Dosja "Xhisiela" shkon në gjykatë, Rexhepi bën lëvizjen e papritur Për dosjen e njohur "Xhisiela", është marrë një vendim ditën e sotme ku është vendosur që të shkojë për gjykim. Nga
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Gati për ndeshjen me Mayweatherin, Khabib bën lëvizjen drastike Khabib Nurmagomendov shumë shpejt do të përballet në një sfidë boksi me Floyd Mayweather. Kjo do të jetë padyshim një