999 rezultate për

levizin

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM) Mbi vendin tonë gjatë dy ditëve të ardhshme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore. Reshjet
Qytetarët e Maqedonisë së Veriut mund të lëvizin pa tampon drejt këtij shteti Duke filluar nga dita e enjte, 14 janar, Republika e Serbisë do të heqë testin e detyrueshëm PCR për hyrje në Serbi për
Sot zgjatet sërish orari i lëvizjeve, mbarojnë masat shtrënguese që u vendosën gjatë festave Data e sotme, 4 Janar, shënon dhe lehtësimin e masave kufizuese në vendin tonë, me një zgjatje prej 90 minuta të orarit
Moti sot në Maqedoni, e enjte 24 dhjetor Moti sot n Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa fushgroma do të ketë mjegull dhe do të ulet
Kosovë: Moti për sot dhe nesër Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale kohore me diell. Sipas parashikimeve të Ins
Kosovë: Parashikimi i motit për nesër Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me sot.
Parashikimi i motit në Kosovë për dy ditët e ardhshme (FOTO LAJM) Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale diellore. Temperaturat minimale
Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme Në Kosovë do të ketë mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me reshje shiu të intensitetit të dobët e deri mesatare, në
Moti me shi i shoqëruar me borë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët.
MAQEDONI/ Parashikimi i motit Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, ndërsa nëpër luginat e vendit do të
Kini kujdes! Gjobë 10 mijë lekë të reja për të gjithë që lëvizin gjatë orarit 22:00 deri 06:00 Të gjithë qytetarët të cilët lëvizin pas orës 22:00 deri në 06:00, pa patur leje të posaçme do të gjobiten me 10 mijë le
Lëvizin nga "themelet" komisariatet e disa qyteteve, kush janë shefat e rinj Lëvizje të mëdha në rang shefash janë kryer në disa komisariate të vendit. Komisar Geront Seitllari me detyrë, Shef K
Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM) Mbi vendin tonë gjatë ditëve në vijim do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten në mëngjes par
Parashikimi i motit për javën e ardhshme Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të vijojë të mbetet me kushte të qëndrueshme meteorologjike, si rrjedhojë e m
Mot i freskët, por me diell: Si pritet të lëvizin sot temperaturat Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me diell, pa rrez
Udhëtarët e infektuar me COVID-19 po lëvizin nga Maqedonia në Finlandë Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut bëri të ditur se ka kërkuar nga autoritetet në Finlandë të dhëna shtesë
Ish-kryetari apel KFOR-it: Xhandarët serbë po lëvizin në territorin e Kosovës Ish-kryetari i Komunës së Kamenicës, Shaip Surdulli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka reaguar pas r
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti në vazhdim në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve në vijim në Kosovë do të mbajë mot i vranët d
Moti sot i paqedrueshëm, si do të lëvizin temperaturat gjatë ditës Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Vitia konfirmon lehtësimin e masave Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, në një konferencë për media ka bërë të ditur se nga dita e enjte do të shtohet lir