999 rezultate për

levizese

Shembet tavani, turistët vrapojnë për të shpëtuar jetën (VIDEO) Të paktën 9 turistë janë plagosur pasi një çati u shemb ndërsa po ecnin në një shkallë lëvizëse. Ngjarja ndodhi të di
Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse njerëzit bien brenda saj (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është shënuar në metro, teksa disa njerëz ishin duke ecur nëpër shkallët lëvizëse. Në një moment,
Pamje shokuese, djalit i ngec dora tek shkallët lëvizëse (VIDEO) Një djalë i vogël hipi së bashku me mamanë e tij tek shkallët lëvizëse në një qendër tregtare. Në një moment djali ul
Donte t’i binte në sy vajzës, bie nga shkallët lëvizëse dhe thyen krahu (VIDEO) Loja flirtuese mes një vajzë dhe një djali nuk ka shkuar aspak mirë, pasi djali ka përfunduar duke thyer krahur. Vide
UFO në kufirin mes SHBA-ve dhe Meksikës? (VIDEO) Një filmim misterioz i cili tregon ato që duken si një flotë me disqe fluturuese që fluturojnë mbi kufirin amerikano-mek
Vogëlushja i shpëton tragjedisë "në fije të perit" (FOTO LAJM) Ajo është Evie Baret, 3 vjeç, dhe ishte në një qendër tregtare në Peterborough të Anglisë, kur i ngeci këmba e djathtë n
Momenti fatal kur foshnja 4-muajshe bie nga shkallët lëvizëse (VIDEO) Ky është momenti fatal kur një foshnjë 4-muajshe bie nga shkallët elektrike në një qendër tregtare në Shangai, Kinë.
Bleu një shtëpizë lëvizëse dhe arriti ta shëndërrojë atë në një super shtëpizë luksoze (FOTO LAJM) Një vajzë të re nga Richmond i Tasmanisë, arriti të bëhet me shtëpi dhe vetëm për 6 mijë dollarë pasi ajo arriti të blej
Ja çfarë ndodh kur shkallët lëvizëse ndryshojnë drejtim (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin dramatik, kur shkallët lëvizëse ndërrojnë papritur drejtim duke grumbulluar një pir
Vajza i rrëshqet nga duart tezes, bie nga shkallët lëvizëse (VIDEO) Përmes kësaj video ne shikojmë momentin tronditës kur një vazjë pesë vjecare i rrëshqet nga duart tezes së saj dhe bie d
Huawei Honor 7i me kamera lëvizëse 13MP (FOTO LAJM) Huawei prezantoi telefonin inteligjent Honor 7i, një model i cili vjen me kamera rrotulluese që mund të tërhiqet nga pj
Makina e parë vetëlëvizëse (FOTO LAJM) Google vazhdon të qëndrojë e para përsa i përket gjigandit të internetit, ajo njofton se ka përfunduar ndërtimin e parë
Google kërkon partner për industrinë e automobilizmit Gjiganti i internetit Google ka theksuar se nuk është e interesuar që ti futet tregut të makinave pa ndihmën e ndonjë ko
Brenda "shtëpisë" luksoze 800 mijë dollarëshe (FOTO-LAJM) E prodhuar Global Caravan Technologies në Indiana, kjo rulotë e cila kushton 800 mijë dollarë pritet të dalë në shitje p
Falcao dhuron spektakël në shkallët lëvizëse (VIDEO) Lojtarët e mëdhenj nuk dhurojnë spektakël vetëm në fushën e lojës. Këtë gjë e fakton edhe ylli brazilian Falcao i cili d
Brenda “shtëpisë lëvizëse” 2.5 milion dollarëshe të Willi Smith (VIDEO-FOTO) Aktori hollivudian Will Smith lëviz shpesh për xhirime ndaj ai ka investuar 2.5 milion dollarë për “shtëpinë lëvizëse” t
Policia përdor shkallët lëvizëse kundër tifozëve (VIDEO) Tension në një stacion metroje në Helingborg, Suedi. Me dhjetëra tifozë të Malmo, të cilët vinin pas fitores 3-0 ndaj sk
Santiago Bernabeu me çati lëvizëse Stadiumi ‘Santiago Bernabeu’ do ti nënshtrohet një rikonstruksioni i cili përfshin edhe instalimin e një çatie lëvizëse.
Momentet e vdekjes (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Stamboll, në zonën e quajtur Besiktas. Pasagjeri i një vapori, i cili udhëtontenga
Itali, arrestohen 5 shqiptarë nga Kosova Pesë shqiptar të Kosovës janë ndaluar nga policia italiane në qytetin e Arecos, në kuadër të një hetimi për grabitjen e