999 rezultate për

levine

Këngëtari i preferuar i vajzave bëhet baba për herë të dytë Këngtari më i preferuar i vajzave, Adam Levine është bërë baba për herë të dytë. Behati Prinsloo dhe ylli i grupit m
Çfarë bën gruaja shtatzënë e Adam Levine (VIDEO) Modelja e Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, po ndihet mire dhe rehat me shtatzënisë e saj. Bashkëshortja e këngëtar
Adam Levine ka dhunuar gruan? (FOTO LAJM) Thashethemet e fundit flasin se vokalisti i Maroon 5 ka dhunuar bashkëshorten e tij, por këto zëra duket se tashmë janë
Adam Levine bëhet baba Këngëtari Adam Levine dhe modelja Behati Prinsloo janë bërë prindër. Çifti është gëzuar me një vajzë, konfirmon Us W
Levine dëmtohet në qafë, shtyn koncertet Adam Levine është detyruar që të shtyjë datat e koncerteve të planifikuara më herët, për shkak të një dëmtimi në qafë. D
Irritohet fansi, i hedh miell në fytyrë këngëtarit (FOTO LAJM) Duket se Adam Levine nuk gëzon një mbështetje të madhe nga fansat, pasi teksa bëhej gati për të qënë i pranishëm në një
Ja çastet ku një fanse i turret këngëtarit Adam Levine (FOTO LAJM) Ndodh që një fanse të bëjë veprime të pakontrolluara dhe e njëjta situatë ka ndodhur me Adam Levine. Gjatë performancës
Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jet
Shokon Adam Levine: Dua 100 fëmijë Këngëtari Adam Levine pasi ka vetëm një muaj që është martuar, ka shprehur dëshirën për të pasur 100 fëmijë. Sipas tij,
Adam Levine, mashkulli më seksi i 2013-ës (FOTO LAJM) Adam Levine është mashkulli më seksi në botë për vitin 2013. Këngëtari i grupit Maroon5 ka lënë pas kolegë dhe aktorë du