E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
999 rezultate për

leverkusenit

Pëlqehet nga Solskjaer, United gati të transferojë sulmuesin e Leverkusenit Moussa Diaby, i cili aktivizohet te Bayer Leverkusen, vazhdon të jetë në krye të listës së merkatos së trajnerit të Manc
Ish-ylli Interit shënon një gol të çmendur në Bundesligë, prekje "akrepi" (VIDEO) Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që Interi bleu pas emërimit të Antonio Contes, por te zikaltrit nuk arriti të
PRAPASKENA/ Interi e ndoqi Haverc, por pse transferimi nuk ndodhi kurrë Të hënën në mbrëmje do të përfaqësojë pa dyshim lojtarin që Interi do të mbajë veçanërisht në konsideratë kundër Bajer L
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Nuk ndalet Bayerni, përmbys rezultatin ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayernit i kanë mjaftuar 10 minuta për të përmbysur rezultatin përballë një kundrshtari shumë të vshtirë si Lerverkuseni
Ylli i ri Gjerman nuk di të ndalet, i siguron fitoren e rradhës Leverkusenit (VIDEO) ‘Aspirinat’ kanë fituar me rezultatin 1:3 në udhëtim kundër rivalit direkt për një vend në Ligën e Kampionëve, Borussia
Spektakolar Rashica, barazon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Werder Bremeni ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshjen kundër Bayer Leverkusenit, e cila po zhvillohet për momenti
"Më kërkuan të merrja trajnerin vetë në telefon", mesfushori tregon ftesën e çuditshme për kombëtare Nadiem Amiri ishte një ndër emrat surprizë në listën e kombëtares Gjermane. Mesfushori i Leverkusenit, i cili numëron 24
Interi vëzgon nga afër talentin gjerman të Leverkusenit Interi është duke e vëzhguar talentin e Bayer Leverkusenit, Kai Havertz, i cili besohet se mund të kushtojë të paktën 35
Presidenti i Bayernit: Ai është i sëmur, duhet të dënohet Uli Hoeness ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit, pasi iu referua rastit të minutës së 80' ku Belarab
"Përbindëshi" Robben shkatëron portën e Leverkusenit me këtë gol (VIDEO) Ndeshja Bayern Munich - Leverkusen është kthyer në një arenë golash duke u shënbuar tre të tillë në vetëm 19 minuta.
Temperaturat e larta, futbollisti gjerman pëson kolaps Momente paniku në miqësoren e zhvilluar ditën e sotme mes Bajern Leverkusenit dhe Vupertales. Futbollisti i kombëtar
Paraqitja e suksesshme, Paulinho i ri kalon në Leverkusen Adoleshenti do ti bashkohet Leverkusenit sapo të mbushë 1moshën madhorenë korrik, pasi pati një karrierë të shkëlqyer në
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayer Munich nuk ndalet së shënuari ndaj Leverkusenit në "BayArena". Në minutën e 61'-të është Thiago Alcantara ai q
Bayern Munich i shënon golin e tretë Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e tretë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që ka realizuar është gjermani, Tho
Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që zhbllokon ndeshje është Jav
Napoli afër marrëveshjes me portierin e Bayer Leverkusenit Napoli po kërkon të mbyllë marrëveshje me Bayer Leverkusen për portierin, Bernd Lenon, i cili do t'i kushtonte rreth 20
Gjigandët anglezë hidhen në sulm për talentin e Bayer Leverkusenit Leon Bailey është zbulimi i vitit në kampionatin gjerman Bundesliga. Sulmuesi i talentuar nga Xhamajka ka shkëlqyer k
Ky është ish-lojtari i Bayer Leverkusenit që vdiq si dëshmor i Shtetit Islamik Sot që janë mbushur 5 vite të plota nga historia e trishtë e Burak Karan, rrjetet sociale kanë bërë bujë të madhe duke e
Chelsea ka gati ofertën për talentin e Leverkusenit Chelsea duket se kërkon të bëjë një tjetër afrim në repartin e sulmit, ku aktualisht pasha mbahet nga spanjolli Alvaro M