999 rezultate për

levanti

Vdekja e historianit, tezja: Marian Levanti na shkatërroi, kush ka vrarë të vritet! Vrasja e Altin Kocaqit, vëllait të historianes Elena Kocaqi i cili u godit për vdekje nga kunati i tij, tashmë në burg,
U qëllua me thikë nga Levanti, pas një muaji agoni në spital ndërron jetë vëllai i historianes së njohur Në Spitalin e Traumës ka ndërruar jetë vëllai i historianes Eleni Kocaqi, i cili u qëllua me thikë nga ish-bashkëshorti
Plagosi familjarët e ish-gruas, gjyshi bën veprime të turpshme me djalin e vajzës Gjatë muajit dhjetor, familjet Levanti dhe Kocaqi në Tiranë kanë qënë në qendër të vëmendjes pas plagosjes së trefishtë
Plagosi familjarët e ish-gruas, nëna e Levantit: Ja çfarë ndodhi (VIDEO) Pas një konflikti të lindur për shkak të procedurave të divorcit, në datën 23 dhjetor, Marjan Levanti ka plagosur me th
Urdhri i mbrojtjes/ Mamaja e Marjan Levantit t’i qëndrojë 50 metra larg ish-nuses Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën për urdhërin e mbrojtjes të depozituar nga ish-gruaja e Marjan Levantit. Gjykata k
“Vjehrri më përdhunonte djalin”, ekzaminim mjeko-ligjor për pretendimet e Levantit Pasi u arrestua për plagosje të familjarëve të ish-bashkëshortes, Marjan Levanti deklaroi se e bëri atë për shkak se vje
I plagosi familjen me thikë, bashkëshortja e Marjan Levantit merr urdhër mbrojtje nga ish-vjehrra Elena Levanti, bashkëshortja e Marjan Levantit, i cili disa ditë më parë plagosi me thikë familjarët e ish bashkëshortes
Plagosi 3 persona, prokuroria: U fsheh poshtë krevatit për të takuar gruan (FOTO LAJM) Prokuroria për Krime të Rënda ka zbardhur të gjithë dinamikën e ngjarjes ndodhur ditë më parë, ku shtetasi Marjan Levant
Burg për 37 vjeçarin që plagosi familjarët e ish-gruas 37 vjeçari i cili plagosi familjarët e ish gruas së tij mbrëmjen e të premtes në kryeqytet, do të qëndrojë në burg deri
Pas plagosjes së trefishtë, Marjan Levanti tenton të vetëvaret në burg Marjan Levanti, personi që plagosi vjehrrin, vjehrrën dhe kunatën e tij, sot ka tentuar të vetëvaret në burg duke prerë
Plagosja e trefishtë, zbardhet motivi: Divorci, Levanti s'pranoi t’ja merrnin fëmijët Është zbardhur motivi i vrasjes së trefishtë dy netë më parë në Tiranë ku familja Kocaqi u sulmua me thikë. Mësohet s
"Djali më tha se gjyshi e kishte ngacmuar seksualisht"/ Dëshmia shokuese e Marjanit në polici Marjan Lenvanti, dhëndëri që plagosi me thikë ish-vjehrrin, ish-vjehrrën dhe ish-kunatin e tij, ka dhënë një dëshmi kont
PAMJE TË RËNDA/ Njolla gjaku në banesën ku ndodhi masakra e trefishtë (VIDEO) Përmes kësaj video-je shihen qartë pamjet ku banesa është e mbuluar me njolla gjaku. Këto pamje të rënda i takojnë ngjar
Nga burgu tek vrasja e vëllait boksier/ Kush është autori i plagosjes ne “Unaza e Re” Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e të premtes tek zona e “Unazës së Re”, ku shtetasi Marjan Levanti ka plagosur m
Ish-gruaja e Marjan Levantit është një historiane e njohur në Shqipëri Bashkëshortja në ndarje e Marjan Levantit, personit që plagosi ish-vjehrrin, ish-vjehrrën dhe ish-kunatin është Eleni Ko
Dy vrasje brenda 24-orësh Krimi vazhdon të marrë sërish jetë njerëzish. Brenda 24-orëve dy persona janë vrarë me armë. Vrasja e parë u regjistrua