E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

levante

Real Madrid vuan, por mer 3 pikë të arta ndaj Levantes falë Benzemasë (VIDEO) Real Madridi ka marrë një fitore të vuajtur me rezultatin 3-2 ndaj Levantes. Një rezultat i çuditshëm, pasi u mendua se
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starr
Sadiku në moment të vështirë, trajneri i Levantes s’e lejon të stërvitet me skuadrën Armando Sadiku vazhdon të përjetojë një situatë aspak të këndshme në radhët e Levantes në kampionatin spanjoll. Trans
Armando Sadiku largohet nga Levante Armando Sadiku nuk e ka të ardhmen te Levante. Kjo është e dhëna më e fundit nga mediat spanjolle pranë këtij ekipi, tek
Trajneri nuk e do te Levante, por Sadiku lë pushimet dhe vjen në stërvitje Levante ka nisur stërvitjet ditën e hënë dhe pjesa më e madhe e lojtarëve i janë bashkuar klubit. Trajneri Paco Lopez
Golashënuesi i Kombëtares drejt Turqisë Pasi përfundoi periudhën e huazimit te Lugano, Armando Sadiku nga grumbullimi i kombëtares shqiptare bëri me dije se pas
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Levante (VIDEO) Barcelona në ndeshjet e sotme ka shansin pët të siguruar matematikisht titullin kampion. Vendasit kanë arritut të dër
Reali mer 3 pikë falë 2 penalltive (VIDEO) Reali i Madridit hasi më shumë vështirësi nga çmund ta kishte imagjinuar përballë Levante, shkruan Albeu.com Ndeshja
Levante barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Levante ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në stadiumin "Ciutat de Valencia". Ai që ka shënuar është futbolli
Real Madrid kalon në epërsi ndaj Levantes (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de Valencia". Ai që ka shënuar është sulmuesi fra
Kinezët nuk ngopen me Hamsik, blejnë dhe yllin e Levantes Dalian Yifang nuk di të ndalet në merkato. Skuadra kineze pasi transferoi pak ditë më parë Marek Hamsik nga Napoli, tash
Sevilla shkatërron Levanten, le pas Realin (VIDEO) Sevilla shkatërron Levanten me rezultatin 5-0, në një ndeshje me dy fytyra. Një pjesë e parë pa gola dhe 45 minutat e dy
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Levantes me rezultatin 3-0, ndeshje e vlefshme për Kupën e Mbretit.
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e 3 kundër Levantes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel M
Çmendet Dembele, Barcelona shënon dy gola për 1 minut kundër Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar dy gola për 1 minut ndaj Levantes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar të dy golat është sulmuesi fa
Zyrtare: Armando Sadiku transfrohet në Zvicër Armando Sadiku është zyrtarisht pjesë e Luganos. Klubi zvicerian ka prezantuar para pak minutash bomberin shqiptar, i ci
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Levante merr vendimin për të ardhmen e Sadikut E ardhmja e Armando Sadikut do të jetë tek Levante. Klubi spanjoll në fakt do ta huazonte shqiptarin në nje ekip tjeter
Levante fiton ndaj Barcelonës, katalanasit humbasin pa Messin (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbje si mysafir me rezultatin 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey në 1/8 e finales. Skuad