999 rezultate për

levĂ

Hapet segmenti i dytĂ« i Bulevardit tĂ« Ri nĂ« TiranĂ« Duke nisur nga sot, Bulevardi i Ri nga ish-Stacioni i Trenit deri te kryqĂ«zimi me rrugĂ«t “Siri Kodra” dhe “Jordan Misja”
Sevilla shkatërron Levanten, le pas Realin (VIDEO) Sevilla shkatërron Levanten me rezultatin 5-0, në një ndeshje me dy fytyra. Një pjesë e parë pa gola dhe 45 minutat e dy
“Do tĂ« tĂ« tĂ«rheqim zvarrĂ« nĂ« Bulevard”, banorĂ«t e Astirit kĂ«rcĂ«nojnĂ« RamĂ«n Protesta e banorĂ«ve tĂ« UnazĂ«s sĂ« re vazhdon edhe sot. NĂ« ditĂ«n e 76-tĂ« protestĂ«s, banorĂ«t kanĂ« bllokuar rrugĂ«n kryeso
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Levantes me rezultatin 3-0, ndeshje e vlefshme për Kupën e Mbretit.
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e 3 kundër Levantes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel M
Çmendet Dembele, Barcelona shĂ«non dy gola pĂ«r 1 minut kundĂ«r Levantes (VIDEO) Barcelona ka shĂ«nuar dy gola pĂ«r 1 minut ndaj Levantes nĂ« "Camp Nou". Ai qĂ« ka shĂ«nuar tĂ« dy golat Ă«shtĂ« sulmuesi fa
Zyrtare: Armando Sadiku transfrohet në Zvicër Armando Sadiku është zyrtarisht pjesë e Luganos. Klubi zvicerian ka prezantuar para pak minutash bomberin shqiptar, i ci
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Makinat bĂ«hen copash nga prania e akullit nĂ« aksin Levan-TepelenĂ« NjĂ« aksident i rĂ«ndĂ« ka ndodhur ditĂ«n e sotme nĂ« qytetin e Fierit Dy automjete janĂ« pĂ«rplasur nĂ« vendin e quajtur ‘Kt
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Levante merr vendimin për të ardhmen e Sadikut E ardhmja e Armando Sadikut do të jetë tek Levante. Klubi spanjoll në fakt do ta huazonte shqiptarin në nje ekip tjeter
Levante fiton ndaj Barcelonës, katalanasit humbasin pa Messin (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbje si mysafir me rezultatin 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey në 1/8 e finales. Skuad
Barcelona ngushton rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka ngushtuar rezultatin ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de ValÚncia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Levante dyfishon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Levante ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Barcelonë në stadiumin "Ciutat de ValÚncia". Autori i golit është sulmuesi
Zhbllokohet ndeshja, Levante shokon Barcelonën (VIDEO) Levante ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në stadiumin "Ciutat de ValÚncia". Ai që ka shënuar është mbrojtësi 23
Messi dhe Suarez mungojnë kundër Levantes, Barcelona publikon listën e skuadrës (FOTO LAJM) Barcelona ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen kundër Levantes në Copa del Rey. Për këtë sfidë trajneri Valve
I mbijetuari i aksidentit tragjik nĂ« Levan rrĂ«fen tmerrin: Na mori para makina (VIDEO) “Shkova tĂ« shihja pĂ«r gjendjen e kushĂ«ririt qĂ« ishte aksidentuar, kur njĂ« makinĂ« na mori tĂ« gjithĂ«ve para”. Ky ka qenĂ« r
Aksidenti në Levan, si ndodhi ngjarja me dy të vdekur Akisdenti i rëndë në Levan i ka marrë jetën 2 personave. Për këtë policia ka dhënë edhe versionin zyrtar. NJOFTIMI
Kthehet në tragjedi aksidenti në Levan, 2 të vdekur dhe 7 të plagosur Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Levan-Tepelenë. Një autoveturë dyshohet se është p
Aksident tragjik në Levan, 2 të vdekur dhe 5 të plagosur Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Levan-Tepelenë. Sipas informacioneve paraprake, dy