999 rezultate për

letta

Konfirmuan lidhjen, aktori turk i propozon në qiell moderatores italiane (FOTO LAJM) Ishte Anna Pettinelli ajo e cila gjatë emisionit të saj në radio në RDS hodhi aludime se aktori turk me origjinë shqipta
E BUJSHME/ Ibra kaloi natën e Vitit të Ri me Diletta Leotta (FOTO LAJM) Një lajm “bombë” është duke qarkulluar në Itali. Thuhet se sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç, ka kaluar natën e
Diletta Leotta tërbon fansat me fotot "hot", Boateng hedh "grepat" pas ndarjes (FOTO LAJM) Gazetarja italiane, Diletta Leotta, shfaqet gjithmonë në top-formë. Madje edhe kur është në shtëpi, gjatë momenteve të r
Ndau çiftin Melisa-Boateng? Diletta Leotta relaksohet në shtëpi dhe "tërbon" fansat (FOTO LAJM) Prezantuesja "Dazn" është gjithmonë seksi, madje edhe në shtëpi kur vendos që kohën e lirërë. Gjithashtu gjatë pushim
Diletta Leotta, shpërthyese nga palestra (VIDEO) Diletta Leotta, gazetarja e "Dazn" gjithomnë i përkushtohet trupit të saj. Modelja seksi ka postuar disa imazhe ne r
"Diletta e Shqipërisë", grekët tërbohen pas Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Rrëfehet Diletta Leotta, flet për mardhënien me Ibrën Diletta Leotta, prezantuesja e Dazn, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private në një intervistë për revistën “Chi” me ra
Në një lidhje me Ibrën, flet për herë të parë Diletta Leotta Prej disa kohësh është folur për një flirt mes Diletta Leotta-s dhe Zlatan Ibrahimovic. Në fillim ka ardhur videoja e
Ibra dhe gazetarja e famshme sportive në një lidhje? (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic spekulohet se ka filluar një lidhje të re. Një thashethem i bujshëm ka "ndezur" verën e 2020-ës, p
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Gazetarja e "Sportitalia" sfidon Diletta Leottën (FOTO LAJM) Vera po vjen dhe të gjithë po përgatitën për të shkuar në plazh. Femrat më së shumti janë pak të shqetësuara në lidhje m
Diletta Leotta ju mëson si të stërviteni në karantinë (VIDEO) Diletta Leotta, një nga gazetaret më të famshme të sportit në Itali duket se po e kalon më së miri karantinën, shkruan A
Shpërthen Diletta, stërvitet fuqishëm në karantinë (VIDEO) E dashur me fansat seksi dhe e aftë midis shkallëve të vrapimit, Diletta Leotta nuk e haron stërvitjen përkundër karanti
Diletta Leotta i futet boksit (VIDEO+FOTO) Prezantuesja e njohur e sportit Diletta Leotta ka gjetur kohë t’i futet boksit. Gazetarja e Dazn ka shpërthyer me fo
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen Diletta Leotta dhe Daniele Scardina kanë zyrtarizuar para publikut lidhjen e tyre në fillim të këtij viti. Ndërkohë
E izoluar, Diletta ju tregon fansave si kalohet koha e lirë (VIDEO) Tashmë që futbolli është pezulluar dhe Italia është izoluar e gjitha, gazetarja e njohur e sportit Diletta Leotta vijon
Diletta Leotta shfrytëzon ndalesën e Serisë A, arratiset në male (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Dazn" po pushon në male, dhe si gjithmonë ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instag
Nga fotot nudo te profesioni, rrëfehet Diletta Leotta (FOTO LAJM) Ajo është një nga femrat më seksi në Itali dhe çdo gjë që ajo bën ose publikon bëhet virale. Dileta Leota gazetarja spor
Tifozët e Napolit i kërkojnë të nxjerrë gjoksin, si iu këthye Diletta Leotta (VIDEO) Pavarsisht triumfit të Napolit në “San Paolo” ndaj Brescias me rezultatin 2-1, ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen e tifoz
Diletta Leota nuk është single, kapet "mat" në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM) Diletta Leota nuk është më single. Gazetarja seksi e TV "DAZN", është kapur "mat" nga paparacët në Ibiza nën krahët e nj