999 rezultate për

letren

Njihej ndryshe si "bosi i kokainës", kush është laçiani me 6 emra që OFL i çoi "letrën" Forca e Ligjit dje u shfaq sërish në Lezhë e Laç, ku u dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë 4 personave. Njëri
OFL "msyn" në Tiranë, kush janë të radhës që morën sot letrën Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre personave të dënu
Kush janë tre "të fortët" e Vlorës që morën sot letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Kush janë tre "të fortët" e radhës që morën sot letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banu
U lirua pak ditë më parë, "i forti" i Bajrave merr letrën nga OFL OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Behaj Bajrit, i cili ka vetëm pak ditë që ka dalë nga burgu. Beh
OFL i dërgoi "letrën", kush është ish-anëtari i Bandës së Durrësit Endrit Dokle është një emër mjaft i njohur i botës së krimit. Me shumë precedentë dhe “karrierë” të pasur kriminale, emr
Katër persona marrin letrën e OFL, për çfarë akuzohen Katër persona kanë marrë formularin e OFL-së sot për të dorëzuar brenda 48 orëve burimet e pasurisë së tyre. Hasan A
Kush është "bashkëpunëtori" i dyshuar në ekzekutimin e Santiago Malkos që mori letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë tre personave Eftim Ziko, Nikolla Panariti,
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" nga Tirana që morën letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: M. M., banues në Tiranë, për
Të dënuar për lëndë narkotike, kush janë tre "të fortët" që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë tre persnave, banues në Berat e Poliçan.
Grabiti 3 milion euro, kush është "emri" që sot OFL i dërgoi letrën Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin për justifikimin e pasurisë tre emrave të tjerë, në Sarandë, Vlorë dhe
OFL "zbarkon" në Shkodër, kush janë 5 "të fortët" që morën sot letrën Operacioni Forca e Lijit ditën e sotme i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 5 personave, banues në Shkodër e
Mjeshtër në vjedhje, OFL i dërgon letrën dy "të fortëve" në Tiranë Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë dy personave në Tiranë. - E. Gj., banues n
U lirua një ditë më parë nga burgu dhe OFL i çoi sot letrën, si e kërcënonte gardianin Saimir Gjipali Në ditë pas lirimit nga burgu, Operacioni Forca e Ligjit i ka trokitur në derë Saimir Gjepalit, i arrestuar me grupin Av
OFL i dërgoi sot letrën, kush është "Sulioti" që i bëri atentat Inez Hajrullës OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të dënuar apo të shpallur në kërkim për vepra t
Kush janë "të fortët" e Tiranës që morën sot letrën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e deklarimitë të pasurisë pesë personave banues në Tiranë dhe një në K
Vrasje dhe vjedhje me dhunë, kush janë katër personat e fortë që morën sot "letrën" e OFL-së Ditën e sotme OFL ka zbarkuar në Tiranë dhe Kavajë duke i dërguar formularin 4 personave. Në shenjestër janë vënë sht
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
Tentuan të ekzekutojnë biznesmenin e njohur, OFL u dërgon letrën vëllezërve nga Shijaku Ditën e sotme, OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë vëllezërve Morel dhe Enkel Kërtalli, Ilir Oshafi, Ge
OFL në aksion, marrin letrën pesë "të fortët" në Tiranë e Durrës Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave në Durrës dhe një