13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

letren

Edi Rama shkruan letrën e 7 publike, këtë herë jo për Lulzim Bashën Kryeministri Edi Rama ka publikuar letrën e VII-të publike. Këtë herë letra e kryeministrit nuk iu ishte drejtuar kryeta
Holanda dorëzon kërkesën për vendosjen e vizave për shqiptarët (FOTO LAJM) Holanda ka dorëzuar sot zyrtarisht në Komisionin Europian projekt rezolutën e miratuar pak kohë më parë në parlament, që
O qorr dhe shurdh! Rama e nis me fyerje letrën e VI ndaj Lulzim Bashës Edi Rama i shkruan letrën VI kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Këtë radhë, kryeministri ka zgjedhur të përmbledhë gjithcc
Vrenozi hap letrën e katërt për Ramën, e pabesueshme gjetja e tij (VIDEO) Kur të gjithë flasin për letrat e hapura të kryeministrit Edi Rama, drejtuar liderit të opozitës Lulzim Basha dhe përgji
Ish-deputeti demokrat: Nëse do Basha, le ta pranojë letrën Kryeministri Edi Rama ju drejtua sot pasdite, përmes një letre të hapur, kryetarit demokrat Lulzim Basha, duke e ftuar a
Nuk vonon përgjigjia e Bashës për letrën e Ramës Edi Rama i ka bërë një letër publike sot kreut të opozitës, Lulzim Basha. Rama i kërkon Bashës që të ulen në tryezen
Zgjidhni një figurë dhe shihni se çfarë këshille ka për ju Zgjidhni kartën që ju tërheq më shumë dhe gjeni këshilla që keni në dispozicion për ju! Nëse zgjodhët: Letrën e pa
Shqiptari kishte fshehur drogën në letrën higjenike Një shqiptar 54 vjeçar u arrestua nga policia italiane, pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi droge dhe 2 mijë eurosh k
Demokrati djeg letrën para kamerave, mësoni arsyen Ibrahim Sako, kandidat i Partisë Demokratike, ka demonstruar përmes një gjesti të pazakontë tërheqja nga mandati i deput
Zbardhet letra e Kadri Veselit drejtuar Kongresit Amerikan (DOKUMENT) Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i ka dërguar letër Kongresit Amerikan për krimet dhe gjenocidin që Serbia k
Bush ia kthen letrën Vlora Çitakut Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë sot një letër nga familja Bush. Ish-
Vuçiç i kërkon Trump-it heqjen e taksës ndaj mallrave serbe Dy ditë pas Hashim Thaçit, edhe presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ia ka kthyer letrën presidentit të Shteteve të B
Thaçi nxjerr letrën për Trump: Gati për kompromise me Serbinë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ia ka kthyer letrën presidentit të SHBA-së Donald Trump, pasi vitin e kaluar kishte
99-vjeçarja merr letrën e dashurisë pas 77 viteve (FOTO LAJM) Një grua 99 vjeçare ka marrë një letër dashurie nga ish i dashuri i saj, 77 vite pasi që ai u zhduk në shërbim gjatë Luf
Serbët fiksohen fare me letrën e Trump, shikoni çfarë analizojnë (FOTO LAJM) Përmbajtja e letrës që Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i ka dërguar Presidentit Aleksandar Vuçiq, në
Kisha greke kundër Marrëveshjes së Prespës, 12 mitropolitë nënshkruajnë letrën Kur pritej që gjërat të shkonin para me nënshkrimin e Marrëveshjes së Prespës, çdo gjë ka ngecur në Greqi. Kisha si
7-vjeçari nis një letër për babain në parajsë, posta e surprizon Një djalë i vogël 7-vjeçar ka prekur zemrat e të gjithëve me një letër që ka shkuar për babain e tij të ndjerë. Pasi e p
Bashkëshortja e Schumacher publikon letrën e fshehtë Bashkëshortja e Michael Schumacher, Corinna ka publikuar një letër nuk ishte e bërë publike prej vitesh. Ajo falenderoi
Rama lexon letrën e Metës për mosdekretimin e Lleshit dhe ka një kërcënim (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit, ka zbuluar letrën që Ilir Meta i ka dërguar pas mosdekretimit të Sandër L
Historiania italiane bën zbulimin: Gjen letrën e Aleksandërit që pranon se është Ilir Edhe pse kanë kaluar mijëra vite, bëmat, fitoret dhe betejat e Aleksandrit të Madh vazhdojnë të bëjnë bujë dhe të tërheq