999 rezultate për

letrave

​Dikur kushtoi 50 cent, sot shitet për 166 mijë euro Një kuti e pahapur e letrave Pokemon të vitit 1999 u shit për një rekord 166.000 euro. Rekordi i mëparshëm nga shitja
Italiani kampion bote për kujtesë, mban mend radhën e 1829 letrave bixhozi Kampioni i ri i botës për kujtesën më të fortë është një italian. Quhet Andrea Muzzi, është 20 vjeç dhe studion për mjek
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO) Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin
Pas dy letrave të Ramës, vjen përgjigjia e Bashës drejtuar qytetarëve Pas dy letrave publike të njëpasnjëshmë drejtuar nga Kryeministri, Edi Rama, Basha ka vendosur të japë një përgjigje.
Loja me letra, metoda kreative për zhvillimin e fëmijës Bruno Munari është themeluesi i metodës edukuese Munari që u bë publike që në vitin 1986 dhe është ende e vlefshme edhe
E pabesueshme, në Ebay shiten kartonat e letrave të tualetit Ebay është një vend ku shitet gjithçka, shpeshherë madje edhe gjëra të çuditshme. Shembull konkret është rasti i një
Shkarkimi i imamit Ahmed Kalaja, e vërteta e dy letrave të qeverisë për KMSH Përveç debatit publik në rrjetet sociale dhe ndjesës së kërkuar më pas nga vetë futbollisti Andi Lila dhe imami Ahmed Ka
Lulzim Basha, lule dhe nderim për shkrimtarin e madh Dritero Agolli Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë homazhe sot në orën 11:00 në nderim të shkrimtarit të madh Dritero Ago
Ndarja nga jeta e Dritëro Agollit, Basha: Shqipëria humbi kolosin e letrave Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka ngushëlluar familjarët e shkrimtarit të madh, Dritëro Agolli për humbjen e njeriut të tyre
I dënuari kërcënonte përmes letrave nga burgu ish-gruan: Do të vras ty e familjen 49 vjeçari Tom Ndoja, i cili ndodhet në burgun 325, duke vuajtur dënimin prej 4 vjet e 6 muajsh, dyshohet se i ka shkrua
E vërteta e përdorimit të letrave të lagura Sipas një hulumtuesi në Universitetin e Cardiff-it mësohet se letrat e lagura sa të dobishme mund të na duken aq të dëms
Kujdes me letrat e lagura Në ditët e sotme letrat e lagura kanë një përdorim të gjërë, ato jo vetëm që janë të lehta për të kryer punë ato janë ed
Çfarë nuk dini për letrat e lagura Letrat e lagura zënë një vend të rëndësishëm në përdorim tonë të përditshëm. Shpesh ne ato i përdorim për të hequr grimi
Në vend të iPad-it, gazetari merr pakon e letrave A4 (VIDEO) Nxitimi për të hyrë në transmetim direkt ka bërë që gazetari i BBC-së Simon McCoy në vend të iPad-it të tij të marrë një
Paraqitja letrave kredenciale, Bumci takon Ambasadoren e re të Afrikës së Jugut Ministri i Punëve të Jashtme, z. Aldo Bumçi, zhvilloi sot një takim me Ambasadoren e re të Republikës së Afrikës së Jugu
Qeveria merr 133.6 milionë euro borxh Menjëherë pas festës së pashkëve, Qeveria e Maqedonisë do të marrë borxh në bankat dhe fondet vendase në vlerë prej 133.
Mahmud Abas shpall shtetin e Palestinës Përmes një dekreti të kryetarit palestinez, Mahmut Abas, administrata palestineze zyrtarisht ka ndërruar emrin e vet në
KE përshëndet shkëmbimin e letrave Shkup-Athinë Komisioni Europian ka përshëndetur ka shkëmbimin e letrave mes Qeverisë së Maqedonisë dhe asaj të Greqisë, lidhur me pro
Në vendkalimet “administrative”, nuk do të ndryshojë asgjë Me shkëmbimin e letrave për marrëveshjen Beograd – Prishtinë, për Menaxhimin e Integruar të Kufirit në vendkalimet “admi
Qeveria merr “hua” për shlyerjen e borxheve Qeveria e ka tejkaluar planin për hyrje në borxhe të brendshme nëpërmjet shitjes së letrave me vlerë ani pse niveli i bo