999 rezultate për

leter

Koronavirusi, letra higjenike vlen sa ari Në Hong Kong, letra higjienike vlen sa ari. Aq sa për disa topa letre mud të rrezikosh edhe burgun. Këtë mëngjes një
Kosova 12 vjet shtet, Presidenti Meta letër Hashim Thaçit Presidenti Ilir Meta ka yuruar sot me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë presidentin Hashim Thaçi. Përmes një letre,
Maqedoni-Kosovë, biletat do të blihen me letërnjoftim Një ditë pasi që Federata Futbollistike e Maqedonisë shpalosi çmimin e bletave për sfidën Maqedoni-Kosovë, mësohet se nu
Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
Macron letër Kurtit: Hiq taksën dhe bashkë më Merkel do ju ulim në tryezë me serbët Brenda 24 orëve, kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti, ka marrë dy letra të nivelit të lartë, të cilat i kërkojnë at
Albin Kurti i propozon oraret e takimit Hashim Thaçit Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, të mërkurën, përmes një letre, ka kërkuar takim me presidentin Hashim Thaçi, për të
Mbështillni këmbët me letër alumini, rezultati do ju habisë Provoni të mbështillni këmbët tuaja me letër alumini! Shumë njerëz e përdorin atë në kuzhinë, por pak do të mendojnë ta
E rëndë, tri motra kryejnë vetëvrasje dhe lënë një letër ku akuzojnë të vëllanë Tre motra vranë veten në Torino për një çështje trashëgimie. Piera, Valeria dhe Gabriella Ferrero, i dhanë fund jetë
Haradinaj letër Kurtit: Të kanë rrahur e torturuar, të lutem mos ia hiq taksën Serbisë Ish – kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka shkruar një letër kryeministrit aktual Albin Kurti dhe e ka publikua
Donald Trump ndryshon qëndrimin nga një vit më parë për Kosovën? Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka shkruar letër presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçi
Rama letër homologut kinez për Koronavirusin: Do ia dilni përballë kësaj situate! "Shpreh ngushëllimet më të sinqerta për të gjitha jetët e humbura përgjatë kësaj krize dhe shpresoj në rekuperim të shpe
I riu shqiptar vret veten në burgun francez, lë letër lamtumire Një djalë të ri shqiptar në Francë u gjet i vdekur në dhomat e izolimit të burgut. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën më
Leku letër, pas super dhuratës për bashkëshorten Ermali "surprizon" edhe veten (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Ermali surprizoi Arianën me makinën luksoze të tipit "Range Rover" e cila nuk kushton më pak se 6
Ndahen çmimet kombëtare të Letërsisë, Enkel Demi fiton çmimin e romanit më të mirë (VIDEO) Ministria e Kulturës ka shpallur çmimet kombëtare të Letërsisë për vitin 2018. Juria e përbërë nga Brikena Çabej, Dhu
Reforma Zgjedhore, Gjiknuri dhe Hajdari i dërgojnë letër OSBE-ODIHR Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkëkryetarët e Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, i janë drejtuar
“Kërkoni të bëjmë kurban kreun e Kuvendit”, Kurti refuzon kërkesën e LDK Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nuk e pranoi kërkesën e LDK për të marrë postin e kryetarit të Kuvendit me
Mustafi i drejtohet tifozëve të Arsenal me një letër Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj fut
Isa Mustafa refuzon letrën e Albin Kurtit: Kjo nuk është një letër zyrtare Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur për letrën e dërguar nga LVV, shkruan Gazeta Blic.“Letrën
Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Verifikimet kanë nisur me marr
Sërish letër Kurtit, Presidenti Thaçi: Propozoni emrin për kryeministër Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka drejtuar sërish një letër zyrtare Lëvizjes Vetëvendosje që fitoi zgjedhjet e 6 t