999 rezultate për

leslie

Të martuar prej 47 vitesh, burrë e grua vdesin njëkohësisht brenda 60 sekondash Një çift i moshuar nga Miçigani, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është bërë lajm në mediat e huaja. Patricia dhe L
I tregoi fundin e Game Of Thrones, gruaja nuk i flet Jon Snow për 3 ditë Kit Harrington, ose ai kaçurrelsi që luan Jon Snow te “Game of Thrones,” nuk e pati problem t’i tregojë gruas së tij, Ro
Lindja na mbron nga uragani Leslie, kënaquni me diell Përderisa brigjet e Evropës perëndimore po goditen nga uragani "Leslie", mbi rajonin tonë vazhdon të mbajë mot stabil, s
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq
Fotografja gjen shtëpinë e braktisur në pyll, shokohet kur hap derën (FOTO LAJM) Kjo është një histori e Leslie David nga Ontario, Kanada, e cila është një grua në ndjekje për aventura. Përveç kësaj
I dashuri i ri i Leslie Jones është në telashe Leslie Jones ka një të dashur të ri në jetën e saj, por ajo po mundohet ta mbajë sa më larg mediave mashkullin në fjalë.
Mbidoza e ilaçeve, shkak për vdekjen e Leslie Carter Mbidoza e ilaçeve është e dyshuara kryesore për vdekjen e Leslie Carter, motra këngëtare dhe aktore e pjestarit të “Back
Ndahet nga jeta motra 25-vjeçare e Nick Carter Leslie, motra 25 vjecare e Nick Carter, anetarit te Backstreet Boys-ave eshte shuar ne moshen 25 vjecare duke lene pas n