999 rezultate për

leshuar

Artan Fuga: Jemi katandisur në një rryp toke mes detit dhe maleve! Akademiku dhe profesori Artan Fuga ka shkruar nw njw postim nw faqen e tij nw rrjetin social Facebook se Shqipëria ndër
E kanë xhepin e shpuar! Këto janë shenjat më dorëlëshuar të horoskopit Dashi është një shenjë që e do aventurën dhe gjithmonë jeton ditën. Kur bëhet fjalë për paratë, rrezikon të jetë i papër
Kursimtar apo dorëlëshuar, ja ç'thotë horoskopi për ju A jeni një shpenzues i pandreqshëm apo mund të kurseni? Edhe pse duket absurde, koha e vitit në të cilën kemi lindur mun
Policia shqiptare ndaloi veteranin e UÇK? Zbulohet si qëndron e vërteta Mëngjesin e sotëm në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se policia shqiptare ka ndaluar një veteran të UÇK, pas një fle
Newcastle me pronar të ri, zbulohet shuma e majme që do shpenzojë Mohammad bin Salamn Kalimi i Newcastles në duart e pronarit të ri për 350 milionë euro është shumë afër të ndodhë, pasi nga Arabia Saudite k
Tërmetët shkundën Greqinë, jepet alarmi për cunami Greqia po kalon një ditë të vështirë pasi dy tërmete të forta kanë goditur vendin. Dy paslëkundje të tjera janë regji
Rama nuk mban më përballë kritikave: Jeni në vete apo i keni lëshuar pëllumbat? Kryeministri Edi Rama ka ngritur zërin gjatë një komunikimi live me qytetarët në Facebook. "Është shqetësuese që flit
Kursimtar apo dorëlëshuar, çfarë thotë horoskopi për ju A jeni një shpenzues i pandreqshëm apo mund të kurseni? Edhe pse duket absurde, koha e vitit në të cilën kemi lindur mun
Coronavirusi: Bayern Munich merr masa speciale Skuadra e Bayern Munich ka lëshuar një komunikatë zyrtare lidhur me Coronavirusin. Coronavirusi po përhapet me shpejt
Eshtë arritur marrëveshja me Ancelottin? Everton mohon zërat Evertoni e ka lëshuar një deklaratë zyrtare për t’i mohuar spekulimet se klubi e ka emëruar trajnerin e ri, pasi që të h
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut Presidenti francez Emmanuel Macron ka lëshuar mbledhjen e sotme të Këshillit Evropian, pasi është përballur me kritika t
Shkup, policia ndalon rreth 200 shoferë Njësia për Siguri Rrugore në kuadër të SPB Shkup dje nga ora 6:00 e mëngjesit deri në mesnatë ka kryer kontrolle për të
Edhe pse ndryshoi emër mbiemër, 37-vjeçari shqiptar nuk i shpëton policisë Policia e Portoferraio, në Itali ka arrestuar një shqiptar 37-vjeçar në ishullin Ebla, ndaj të cilit kishte një urdhër n
SHBA paralajmëron Haradinajn: Dorëheqja është e pazakontë, jeni në vëzhgim Në një reagim në faqen zyrtare , ambasadori i SHBA në Kosovë, Philip Kosnett, ka thënë se do ta përcjellin për nga afër
Ambasadat e BE-së po i japin vizat me vështirësi për kosovarët Derisa Bashkimi Evropian vazhdon ta zvarrisë liberalizimin e vizave për kosovarët, qytetarët po ankohen se së fundmi edh
Shpërthim meteori, 10 herë më i fuqishëm se Hiroshima Shpërthimi i një meteori mbi Detin Bering, në fund të vitit të shkuar mësohet të ketë lëshuar 10 herë më shumë energji s
Herdha kalon në epërsi përballë Dortmund (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja mes Herdha Berlinit dhe Dortmund vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh që në minutën 4-tët.
Vedat Murqi magjik, realizon supergol me Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi vijon të ruajë momentin e tij të mirë duke shënuar edhe këtë javë me skuadrën e Rizespor në Turqi. Sulmu
Lëshohen 34 fletë arresti nga Krimet e Rënda, në kërkim edhe policë Në të gjithë vendin po zhvillohet një operacion i gjerë, ku Krimet e Rënda kanë lëshuar dhjetëra urdhër-arreste. Flet
5 mijë euro gjobë për ata që zhvillojnë ndeshje me qen Komuna e Pejës ka lëshuar urdhëresë për ndalimin e vrasjeve, keqtrajtimit dhe organizimin e garave të kundërligjshme të