999 rezultate për

leroy

Starton Bundesliga: Formacionet zyrtare, Bayern-Schalke 04 (FOTO LAJM) Bayern Munich pret në shtëpi Schalke 04 në ndeshjen e parë të kampionatit e cila starton në orën 20:30 Blerja më e re
Hoeness: Transferimi i Leroy Sane do ta bëjë Bayern klub më tërheqës Presidenti i nderit i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka mirëpritur marrëveshjen e tyre për sulmuesin e Manchester Cityt, L
Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me Bayern (VIDEO) Tashmë është pothuajse e kryer. Leroy Sane është një lojtar i Bayern Munich. 24 vjeçari sapo ka mbërritur në Munich,
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Bayerni e ka ndarë mendjen për Sane, Flick e bind me një telefonatë Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende se
Leroy Sane drejt Bayernit Mediat gjermane raportojnë për një largim të mundshëm të Leroy Sanes nga Manchester City në drejtim të Bayern Munchenit.
Bayern Munchen nuk e harron Sanen, e kërkon në Janar Duket se pas bisedimeve të dështuara verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Lero
Leroy Sane shkon te Bayerni për 110 mln euro? Prej javësh është përfolur për transferimin e Leroy Sane tek Bayern Munchen dhe gjithçka është bërë publike. Sipas të ga
Bayern Munchen mohon se ka bërë ofertë për yllin e City Mediat e gjermanisë kanë thënë se Bayern Munich ka bërë ofertën e parë për sulmuesin anësor të Manchester City, Leroy Sa
Sane zhbllokon rezultatin për Gjermaninë (VIDEO) Gjermania po fiton 0-1 në udhëtim te Bjellorusia. Ishte anësori i Manchester City, Leroy Sane, ai që shënoi për mysaf
Drejtuesit e Bayern Munchen janë duke u marrë me transferimin e Sane Uli Hoeness ka konfirmuar se janë duke punuar për ta transferuar Leroy Sanen nga Manchester City. Disa ditë më parë,
Guardiola i bindur se Sane do të qëndrojë te Manchester City Ditët e fundit është raportuar se mesfushori Leroy Sane do t’i bashkohet skuadrës gjermane, Bayern Munich. Kjo për sh
Nuk është Rihana por e dashura e Leroy Sané (FOTO LAJM) Ylli 22 vjeçar, i Gjermanisë, Leroy Sané ka marrë disa ditë leje nga trajneri LoW për shkak se do të behët baba. San
Telenti 22 vjeçar braktis Gjermaninë Gjermania nën udhëheqjen e LoW, ka bërë një paraqitje mjaftë dinjitoze kundër Kampionëve të Botës, Frnacës ditën e djesh
78 përballje, këto janë fomacionet City-Huddersfield (FOTO LAJM) Machester City do të përballet në “Etihad Stadium” me Huddersfieldin ndeshje kjo e vlefshme për renditjen në Premier Lea
Leroy Sane zbardh biseden me trajnerin Low që e la jashtë listës së Botërorit Vendimi i trajnerit gjerman, Joachim Low, për të lënë jashtë kombëtares talentin e Manchester Cityt, Leroy Sane, ishte n
Guardiola del kundër Low: Bëri gabim të madh me këtë lojtarë Trajneri Pep Guardiola ka dal kundër trajnerit të Gjermanisë , LOW duke thënë se ky i fundit ka bërë gabim të madh që nu
Hummels kritikon ashpër Sane: Ti nuk je si Muller Leroy Sane është konsideruar si lojtari më i mirë i ri në Premier League duke shënuar 10 gola dhe duke dhënë 15 asistime
Low shpjegon pse la jashtë Botërorit Sane-n Tekniki i Gjermanisë, Joachim LöW pas publikimit të listës me 23 futbollistët që do të merrte në Rusi për Botëror ka shp
Joe Bannett i kërkon falje Leroy Sane për ndërhyrjen që i bëri Bennett‏ i ka kërkuar falje Sanes pas ndërhyrjes së ashpër që do ta lë jashtë fushave deri në katër javë. Joe B