999 rezultate për

leri

Shpërthen gazi në galeri, një i vdekur e një i plagosur në Bulqizë Aksident i rëndë gjatë punës në minierën e Bulqizës. Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.
Kë do të zgjedhin shqiptarët në balotazhin presidencial në Maqedoninë e Veriut? Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska-Davkova kanë kërkuar që në paraqitjen e parë pas shpalljes së rezultateve, vot
Kush fitoi dhe kush humbi në zgjedhjet presidenciale në Maqedoni? Nga Idaver Sherifi* Zgjedhjet e djeshme në Maqedoninë e Veriut përfunduan me një epërsi të ngushtë prej 4 mijë
Përveç Strugës, Blerim Reka fitoi kudo ku mbizotërojnë shqiptarët Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut ishin befasusese, sidomos për opozitën shqiptare e cila avansoi thuajse n
BDI: Blerim Reka përjetoi fijasko Shefi i shtabit të BDI-së, Arbër Admi tha se edhe njehere u konfirmua koncepti i BDI mbi bazen e parimit te koncensualit
Reka flet për herë të parë pas votimit: Kam marrë vota edhe në qytete maqedonase Jemi shumë të kënaqur nga rezultati dhe jemi pozitivisht të befasuar, tha mes tjerash kandidati Blerim Reka. Ai tha se d
Del harta, në cilat qytete ka marrë më shumë vota kandidati shqiptar (FOTO LAJM) Po vazhdon numërimi i votave në Maqedoninë e Veriut ndërsa në hartë tregohet zonat ku kandidatët kanë marrë më së shumti
Dalin rezultate në Maqedoni, kaq vota ka marrë Blerim Reka Kandidati i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut, shqiptari Blerim Reka. sipas të dhënave jozyrta
Panucci heq stresin e Kombëtares, takime romantike me partneren Të buzëqeshur, me diellin mbi kokë, ata kanë drekuar së bashku duke kaluar momente vërtet të këndshme. Pas largimit nga
O Blerim, i biri Hamzës! Si i drejtohet Grubi kandidati shqiptar për president Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka përdorur akuza të rënda kur ka folur për kandidatin shqiptar për president Blerim Rekë
"Çmendet" Juncker, për pak sa nuk i vë flakën Zonjës së Parë të Ruandës (VIDEO) Jean-Claude Juncker është sërish në qendër të vëmendjen për shkak të veprimeve të tij në publik. Të dielën e kaluar pres
Nga dorezat te plumbat, gjërat më të çmendura që mjekët gjejnë brenda pacientëve (FOTO LAJM) Mjekët dhe profesionistët mjekësorë kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura, që ata gjejnë në trupat e njerëzve.
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Ulërima dhe gjak, nis prishja e shtëpive tek Bregu i Lumit (VIDEO) Policia ka mundur të lejojë prishjen e shtëpive të banorëve të Bregut të Lumit në Tiranë pas përplasjes disa ditore.
Shqiptarët përplasen për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut Partitë politike shqiptare, në këtë fushatë të zgjedhjeve presidenciale të 21 prillit, sa vijnë e po shtojnë retorikën,
Pamje të rënda! Gjimnastja thyen këmbët gjatë hedhjes (VIDEO) Samantha Cerio ishte duke bërë provën e saj të parë në një garë mes universitetesh në fushën e gjimnastikës, por gjithçk
Ilda Bejleri tepër joshëse me kostumin e zi (FOTO LAJM) Ilda Beljeri ka sjellur fotografi të reja në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’. Moderatorja e njohur si në çdo
Gjenden 100 predha artilerie në afërsi të lumit Shkumbin në Elbasan Pas një operacioni për zbulimin e municioneve në Elbasan janë gjetur 100 predha artelerie, shkruan Albeu.com Kërkesa
Kapet killeri që ekzekutoi bosin e mafias greke Policia greke ka arrestuar një bullgar me origjinë turke në lidhje e ekzekutimin e bujshëm disa muaj më parë të bosit të
Trump nuk do të shpëtojë lehtë nga raporti i Muellerit Disa hetues të përfshirë në procesin dy vjeçar hetimor të fushatës presidenciale të zotit Donald Trump në vitin 2016, th