999 rezultate për

leonora

Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Leonora Poloska prej kohësh është tërhequr nga muzika por për këtë ka një arsye madhore. Në jetën e saj do të hyjë një p
Ja cilin kandidat mbështet Leonora Jakupi Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi po vazhdon ta përkrahë fuqishëm një kandidat për deputet nga radhët e Partisë Demokra
Leonora Jakupit i ndodh një gjë e “shëmtuar” Këngëtares së njohur Leonora Jakupi i ka ndodhur diçka e keqe në lidhje me rrjetet sociale. Kjo gjë u ndodhë shpeshhe
Leonora Jakupi flet për herë të parë për të dashurin e saj (VIDEO) Ka shumë vite në skenë, por nuk mbahet mend për ndonjë skandal. Jeta e saj private mbetet vetëm e saj dhe e paprekur nga
Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela, krenarë me ty (FOTO) Këngëtarja e famshme nga Kosova, Leonora Jakupi ka postuar në llogarinë e saj në Facebook videon e Ziadin Selës, teksa a
Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 38-të. Shumë nga vitet e jetës së saj kanë
A ka bërë ndërhyrje estetike Leonora Jakupi? Leonora Jakupi u shfaq ne publik shumë kohësh. Bukuroshja shqiptare ishte pjesë e emisionit Top Show në Top Channel,
Leonora Jakupi së shpejti sjell një këngë të re Leonora Jakupi ka nisur të punojë për projektin e ri që do të sjell shumë shpejt. Kështu së paku ka bërë të ditur vet
Hadërgjonaj “Leonora Jakupi është mikja ime e ngushtë dhe nuk i vjedhim këngët njëra tjetrës” Në vargun e projekteve të reja të prezantuara në këtë sezon, padyshim nuk kanë munguar as zërat për projekte të vjedhur
Leonora Jakupi kopjon gruan e Trumpit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Leonora Jakupi konsiderohet si një nga artistet me veshjet më të bukura, madje ajo është
Leonora Jakupi nderohet nga Atifete Jahjaga Leonora Jakupi është vlerësuar nga presidentja Atifete Jahjaga, për kontributin humanitar të dhënë në drejtim të grave t
Leonora Poloska dhe Andin Randobrava fejohen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptar Leonora Poloska është fejuar sot me kompozitorin dhe këngëtarin Andin Randobrava. Randob
Leonora Jakupi: Nuk e mendoj ndarjen Leonora Jakupi nuk pranon të flasë për jetën private, e nëse ka ndonjë lidhje dashurie, por gjithsesi nuk do të donte të
Leonora e veshur me uniformën e UÇK-së (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova Leonora Jakupi ka kujtuar kohën në periudhën 1998-1999 së bashku me kolegët e saj, nën organizimin
Leonora Jakupi do të sjellë "Pushkë e çifteli" Këngëtarja Leonora Jakupi, e cila u bë tejet e famshme dhe popullore me këngën "A vritet pafajësia" në kohën e luftës së
Leonora dhe Gold AG së shpejti më një projekt të ri (FOTO) Kohët e fundit nuk është parë ndonjë projekt i ri i këngëtares nga Kosova, Leonora Jakupi. Leonora është personazh shumë
Leonora uron Komandantin: Urime ditëlindja, Urime 28 Nëntori (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi ka postuar ne Instagram një foto ku gjendet prane lapidarit të komandantit legjendar Adem Jash
VIP-at urojnë Bajramin (FOTO LAJM) Ashtu si çdo festë fetare, edhe artistët kanë përcjellë urimet ndaj besimtarëve shqiptarë për festën e Fitër Bajramit.
Fundjava ndryshe e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Këngëtarja Leonora Jakupi duket se ka zgjedhur të kalojë një fundjavë ndryshe, duke zgjedhur që të gatuajë ushqimin trad
Ja çfarë ju thotë Leonora Jakupi kolegëve (FOTO LAJM) “Epopeja UÇK-së” në Prekaz, një manifestim treditor në nderim të familjes Jashari dhe gjithë dëshmorëve të kombit ka për