999 rezultate për

leonardo

Leonardo DiCaprio "kapet mat" me të dashurën 22 vite më të re (FOTO LAJM) Ata janë në lidhje që nga dhjetori i vitit 2017-të dhe gati dy vjet ata janë akoma bashkë. Leonardo DiCaprio, 44 vjeç
Leonardo DiCaprio një shembull për shpëtimin e Amazonës, mësoni çfarë bën aktori (VIDEO) Organizata mjedisore, “Amazon Forest”, e drejtuar nga Leonardo DiCaprio ka vënë në dispozicion 5 milion dollarë per t’i
Konfirmohet nga PSG: Avancojnë negociatat për shitjen e Neymar Ashtu siç konfirmoi Leonardo, Neymar nuk do të luajë kundër Nimes dhe vendimi “100% është i klubit”. Ai është afër largi
Leonardo DiCaprio "dhuron" skena të “të nxehta” me të dashurën 22-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio pas ndarjes nga bashkëshortja, aktroja e Hollivudit, Angelina Jolie po shijon pushime
Pasioni i veçantë që bashkon Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprion (FOTO LAJM) Ata janë dy aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të Hollywood dhe më në fund kanë sjellë së bashku një prodhim kinemat
PSG-ja plas "bombën": Nuk garantojmë se Mbappe do të qëndrojë Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo ka zbuluar shumë informacione rreth të ardhmes së klubit. Ai nuk ka s
Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
Costa drejt PSG-së, e kërkon Leonardo E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
ZYRTARE: Leonardo kthehet në shtëpi Leonardo kthehet në shtëpi! Ish-drejtuesi i Milanit do të jetë drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain. Lajmërimi
Ish-i i Milanit gati të firmosë për PSG-në Milani e mbylli sezonin duke mos i përmbushur objektivat dhe duke mos arritur kualifikimin për në Champions League. Për
Metoda Leonardo da Vinci, si të çlodheni me katër orë gjumë Krijuesi i madh i Rilindjes, Leonardo da Vinci e kishte kohën gjënë më të vlefshme. Atij i duheshin shumë orë për të pun
Zyrtare/ Pas Gattusos një tjetër largim i madh te Milani Gjatë paradites është njoftuar se Genaro Gattuso ka ndërprerë bashkëpunimin me Milanin. Disa orë pas largimit të traj
Mancini publikon listën për dy ndeshjet kualifikuese të Italisë, ka surpriza Trajneri Roberto Mancini ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjen kualifikuese të Euro 2020 që do t’
Milani nuk arriti Championsin, mësohet i sakrifikuari i parë Aventura e tretë e Leonardo në Milano është gati të përfundojë. Në orët e ardhshme, ai pritet të japë dorëheqjen si drej
Milan, Leonardo dhe Maldini marrin vendim ipas asaj që shkruan "Gazzetta dello Sport", pavarësisht se si do të shkojë sot ndeshja SPAL-Milan dhe në cfarë pozicion
Brad Pitt shpreson të punojë sërish me Leonardo DiCaprio: Ishte kënaqësi e madhe Dy yjet më të mëdhenj të ekranit, Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio bashkëpunuan në filmin Quentin Tarantino. Dhe Brad
Leonardo pranë largimit, Milani hedh sytë nga Franca Leonardo është në ditët e tij të fundit si drejtor sportiv i Milanit. Merkatoja e dështuar e kuqezinjve ka sjellë vendim