999 rezultate për

leon

Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw
PSG-ja plas "bombën": Nuk garantojmë se Mbappe do të qëndrojë Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo ka zbuluar shumë informacione rreth të ardhmes së klubit. Ai nuk ka s
Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
Ditë zie për Bleona Qeretin, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Ditën e sotme një fatkeqsi ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur Bleona Qerreti. Gjyshja e saj ndahet nga jeta.
Korçë, ka përfunduar numërimi për 75 nga 167 kuti votimi Në Korcë deri më tani janë numuruar 75 kuti nga 167 në total. Kandidati i PS-së Sotiraq Fillo është drejt konfirmimit me
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
"E kam të dashurën yll bote"! Vali Corleone prezanton shtëpinë luksoze: Kam udhëhequr globin dhe më ndjekin (VIDEO) Vali Corleone është një ndër personazhet e çuditshëm dhe më të lexuar në rrjetet sociale, pavarësisht se nuk dihet ende
Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM) Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervist
Graniti dhe Leonita me foto dhe mbishkrime emocionuese në ‘Instagram’ (FOTO LAJM) Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj zbuluan se janë në pritje të fëm
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
Costa drejt PSG-së, e kërkon Leonardo E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
ZYRTARE: Leonardo kthehet në shtëpi Leonardo kthehet në shtëpi! Ish-drejtuesi i Milanit do të jetë drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain. Lajmërimi
Ish-i i Milanit gati të firmosë për PSG-në Milani e mbylli sezonin duke mos i përmbushur objektivat dhe duke mos arritur kualifikimin për në Champions League. Për
Metoda Leonardo da Vinci, si të çlodheni me katër orë gjumë Krijuesi i madh i Rilindjes, Leonardo da Vinci e kishte kohën gjënë më të vlefshme. Atij i duheshin shumë orë për të pun
Kylie Jenner "i vjedh" fustanin Bleonës, shikoni reagimin e saj (FOTO LAJM) Këngëtaret apo vajzat e njohura të shoëbizz-it shpesh inspirohen nga artiste apo emra të mëdhenj botërorë dhe t'i krahas
"Jam Bleona Mata, të lutem më ço në shtëpi', dëshmia tronditëse live në emision" (VIDEO) Është rikthyer sërish në emisionin "Pa Gjurmë" historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010. Një person n
Dëshmitari i Bleona Matës: Jam një mashtrues dhe drogaxhi Mbrëmjen e djeshme emisioni 'Pa Gjurmë' risolli historinë e Belona Matës, ku mbërritën telefonata të shumta nga shqiptar
Nëna e Bleonës akuzon këtë person për rrëmbimin: E vraftë Zoti Në datë 2 prill në emisionin 'Pa Gjurmë' Pasurim Mata, që është babai i Qamile Matës, njëra prej pesë vajzave të akuzuar
Zyrtare/ Pas Gattusos një tjetër largim i madh te Milani Gjatë paradites është njoftuar se Genaro Gattuso ka ndërprerë bashkëpunimin me Milanin. Disa orë pas largimit të traj