999 rezultate për

lenovo

Lenovo prezanton "Phab 2", pjesë e "Project Tango" Lenovo ka njoftuar për linçimin e tabletit të ri Lenovo Phab 2 që vjen në kuadër të Project Tango dhe tani është i gats
“Lenovo Phab 2 Pro”, telefoni i parë me kamerën ë veçantë “Google Tango” (VIDEO) Lenovo ka prezantouar “Phab 2 Pro” i cili do të jetë telefoni i parë me “Google Tango”. Telefoni do të hidhet në treg
IdeaPad Y700 laptopi më i ri nga Lenovo Lenovo së fundmi ka sjellë në treg modelin më të ri të laptopit IdeaPad Y700, i cili është një notebook që ju mundëson t
Lenovo prezanton smartfonin e parë Google Tango (FOTO LAJM) Lenovo lançoi Phab2 Pro, smartfoni i parë Project Tango, në një event të Tech World në San Francisko. Zbulimi vjen më s
Lenovo prezanton smartfonin me ekran të thyeshëm (VIDEO) Në panairin Tech World, Lonovo ka prezantuar shumë pajisje fantastike. Në këtë panair është prezantuar smartfoni me ekra
Njihuni me "super tabletin" që thyhet në mes Lenovo së fundmi duket se ka gati tabletin më të ri i cili thyhet në mes të ekranit dhe mund të përdoret si smartfon. P
Lenovo prezanton smartfonët e rinj Moto Z (FOTO LAJM) Moto Z, është smartfoni më i ri i nxjerrë në treg nga Lenovo i dizajnuar që të jetë “gjysmë” modular, pra mund t’i shtoh
Lenovo ZUK Z2 Pro del në treg (FOTO LAJM) Lenovo ZUK Z2 Pro është një nga telefonat më të ri të dalë në treg. ZUK Z2 Pro ka procesor Snapdragon 820 me RAM 6GB,
Moto X i gjithi prej metali (FOTO LAJM) Lenova po punon për të sjellë një variant të ri të Moto X i gjithi në metalik. Një varg imazhesh të rrjedhura të moto X
Lenovo Vibe K5 Plus ekran 5 inç (FOTO LAJM) Lenovo ka nxjerrë së fundmi në treg telefonin inteligjent Vibe K5 Plus është telefoni më i fundit i nxxjerrë në treg n
Lenovo prezanton katër kompjuter portativ Yoga Lenova në tregun e pajisjeve teknologjike duket se këtë herë ka menduar që të vijë me një kompjuter të ri. Mësohet se Le
Lenovo Vibe K5 Plus vetëm 150 dollarë (FOTO LAJM) Lenovo Vibe K5 Plus, është telefoni më i ri inteligjent që vjen me kosto të ulët që vjen me Dolby Atmos, një eksperiencë
Vibe X3 modeli më i ri Lenovo (FOTO LAJM) Vibe X3 është telefoni më i ri i prezantuar nga Lenovo. Telefoni i ri ka ekran 5.5 inç në Full HD, procesorin hexa-core
Lenovo K5 Note me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM) Lenovo ka prezantuar telefonin më të ri K5 Note. Lenovo K5 Note është një telefon me ekran 5.5 inç Full HD LTPS. Kamera
Lemon 3 telefoni i ri Lenovo (FOTO LAJM) Kompania Lenovo prezanton modelin më të ri të telefonit Lemon 3, pajisje e fuqizuar nga procesori Snapdragon 616. Lem
Lenovo zbuloi kompjuterin më të hollë në botë (VIDEO) Lenovo ka zbuluar kompjuterin më të ri ThinkCentre X1, që cilësohet si "një nga kompjuterët desktop më të hollë në botë"
Lenovo prezanton Vibe S1 (FOTO LAJM) Vibe S1 është telefoni më i ri i prezantuar nga Lenovo. Telefoni i i Lenovo ka parametra mesatarë, me korniza prej metal
Lenovo prezanton dy laptop të rinj (FOTO LAJM) Lenovo prezanton dy pajisje të reja të bazuara në sistemin operativ Windoës 10. Pajisjet e reja Yoga 900, ndërsa tjetra
Yoga Tab modeli më i ri Lenovo (FOTO LAJM) Lenovo sjell linjën më të re të modelebve të laptopëve Yoga Tab. Pritet që pajisja e re të dalë në treg së bashku me dy
Chromebook 100S laptopi më i ri nga Lenovo (FOTO LAJM) Lenovo ka prezantuar modelin më të ri të laptopit të tij Chromebook 100S. Ky është një model që ofron ekranin me 11.6-in