999 rezultate për

lengun

Lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë. Provojeni! Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diet
3 mënyra të thjeshta si ta heqësh zonën e errët te bikini Vera po afron dhe shumë mendojnë për momentin kur do të dalin me bikini në plazh. Nëse dhe ju jeni një prej tyre, ndosht
Problemi me gërhitjen? Receta për lëngun që e ndalon Gërhitja është një nga ato probleme që nuk është shqetësim për ata që janë të prekur, por për njerëzit që ndajnë shtrati
Çfarë nuk dini ende për limonin? Zbuloni përse përdoret Agrume e mijëra virtyteve, të njohura që nga kohët shumë të lashta për vetitë e tij të çmuara. Bëhet fjalë për limonin,
Lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë, provojeni Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diet
Lëngu i limonit sekret i bukurisë femërore Nëse mendoni se limonat janë vetëm të mira për embelsira dhe pije freskuese, atëherë ky artikull do t’ju bëjë të mendon
Ilaçi më i fuqishëm natyral që zhduk edhe sëmundjet më të rënda Këtë recetë shumë njerëz dhe ekspertë e konsiderojnë si ilaç revolucionar, ilaç ky nga i cili janë shëruar me mijëra vet
Shkencëtarët: Ja pse kërcasin gishtat Shkencëtarët kanë rikthyer vëmendjen e tyre në një hulumtim i cili befason cdo herë njerëzit – fenomeni i kërcitjes së g
3 mënyra të thjeshta si ta heqësh zonën e errët te bikini Vera po afron dhe shumë mendojnë për momentin kur do të dalin me bikini në plazh. Nëse dhe ju jeni një prej tyre, ndosht
Lajm i mirë për ata që pëlqejnë lëngun e portokallit Ja një lajm i mirë për ju nëse jeni adhurues i lëngut të portokallit. Një studim i fundit tregon se lëngu i portokal
Mos pini më ilaçe, kjo ëshë pija që kuron tiroidet Gjëndra e tiroides dihet tashmë që është shumë e rëndësishme të qëndrojë në parametra ideal sepse ndikon në shëndetin e
Lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë, provojeni Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diet
Si te ndaloni per pak kohe dhimbjen e dhëmbëve? Nëse keni dhimbje të dhëmbëve, vendosni një fetë të qepëve në dhëmbë. Dhimbja do të zhduket menjëherë. Gjithçka që du
Mos e hidhni lëngun e turshive: Kjo është arsyeja e rëndësishme Lëngu i turshive është një burim tepër i rëndësishëm i elektroliteve, antioksidantëve dhe ushqyesve. Ajo është e lehtë p
Arsyet se pse duhet ta konsumoni lëngun e domateve Domatet përdoren në salca të ndryshme, në gjella ashtu si edhe në sallata. Por megjithatë pothuajse për të gjithë, domat
Receta për supë me peshk Përbërësit: 1 kg peshk (Skorfan ose Rufio) 1 kokërr qepë (mesatare) 3 copë karotë 2 thelpi hudhër 2 kokërr patate
Receta për supë me mish pule dhe limon * 4 filxhanë ujë * 2 filxhanë lëng pule pa kripë * 1 qepë e vogël, e prerë në feta * 2 fileta pule * 1 gjethe dafine
Arsyet se pse duhet të pini lëngun e rrepave Rrepa është një perime jashtëzakonisht e shëndetshme, por për shkak të shijes jo edhe fort të mrië, shumë njerëz e shman
Zbuloni mënyrën si të përgatitni lëng molle pa përdorur shtrydhëse frutash Lëngjet e frutave janë shumë të shëndetshëm për organizmin, sidomos ato që shtrydhim vetë. Jemi mësuar që për të marr
Xhelatinë agrumesh me Xhenxhefil Përbërësit 150 gr lëng frutash (lëng portokalli, grejpfrut dhe mandarinë) 15 gr xhenxhefil (i freskët) 4 feta g