999 rezultate për

lene

Basha ironizon look-un e ri të Ramës: La mjekrën si Ismail Qemali Pamja e re e kryeministrit Edi Rama, i ka bërë përshtypje edhe kryeopozitarit Lulzim Basha. Gjatë deklaratës për me
"Pa ne s'do ishit fare...": Goliku i Tepelenës i thur vargje Europës pas "JO-së" për negociatat (VIDEO) Bashkimi Europian duket se nuk do t'i hapë sërish negociatat për Shqipërinë duke e lënë vendin për të disatin vit radhaz
Shemben shtëpitë në Shkozë: Fëmijë e të moshuar flenë në çadra! Mjetet e rënda të IKMT-së shemben dy banesa në lagjen Shkozë në periferi të Tiranës. 20 banorë po qendrojnë në gërmadha…
Pas përleshjes në mes të Tiranës, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën (FOTO LAJM) Së fundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato
I mësoi fëmijëve gjestin e pahijshëm, Dafina sherr me komentuesit Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Ditën e sotme Dafina publikoi
"Babi mos më kërko më", zhduket pa lënë gjurmë adoleshenti në Klos Eshtë zhdukur një gjimnazist i vitit të dytë në Klos. Flogert Terziu ka dalë ditën e djeshme për të shkuar në shkollë, p
Tmerr në Florida, 40 vjeçari “monstër” përdhunon dy vjeçaren Një vajzë vetëm 2 vjec është përdhunuar nga një dyzetvjecar dhe është lënë mes gjakut në dyshemenë e banjës. Autorite
Selmani ka lënë grumbullimin me Kombëtaren Gentian Selmani ka lënë grumbullimin me Kombëtaren e Shqipërisë, teksa ditën e sotme është nisur drejt Shqipërisë, për t
"Mami s'më ka lënë t'i hiqja vetullat" Dua Lipa tregon të gjitha sekretet e bukurisë (FOTO LAJM) Regjimi i njerëzve të famshëm nuk ngjan aspak me atë të njerëzve të thjeshtë! Ata janë njerëz që influencojnë botën e ar
Buzëqeshin tifozët e Juves, Sarrit i rikthehen nga dëmtimi 3 lojtarë Pas fitores ndaj Interit në “San Siro” dhe vendit të parë në kampionatin italian, për Juventusin vijnë lajme të mira edh
Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
Spanja dhuron "show", futbollistët nuk e lënë topin të bjerë në tokë (VIDEO) Spanja ka nisur përgatitjet për ndeshjet eleminatore "Euro 2020", që do të luajë ndaj Norvegjisë dhe Suedisë në datat 12
Rreth 5 mijë qytetarë lënë çdo vit shtetësinë e Kosovës Për çdo vit përllogaritet që shtetësinë e Kosovës e lënë rreth 5 mijë qytetarë, teksa nga viti 2009 e kanë lënë mbi 40 m
Eto'o ironizon Maradonën: Nuk ke lënë shenjë në futboll Është një ndër sulmuesit më të vlerësuar në historinë e futbollit, por për Samuel Eto'o nuk ka bërë asgjë për të qënë i
Dybala jep intervistë, Ronaldo dhe Bonucci nuk e lënë rëhat (VIDEO) Protagonistë në fushën e blertë të “San Siro-s”, protagonist edhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala dhanë s
Te Barcelona nuk dinë më ç’të bëjnë me Dembelenë Ernesto Valverde i bësoi rolin e titullarit Dembélésë në ndeshjen ndaj Sevillas, duke lënë në stol blerjen më të shtrenj
Burg për ish-shefin e financave të Spitalit të Tepelenës dhe specialistin, 2 gratë në arrest shtëpie Gjykata e Shkalles se Pare e Gjirokastres ka dhene masat e arrestit sot per te kater zyrtaret dhe ish zyrtaret e Sherbim
Ndalohen 4 ish-zyrtarë të administratës në Tepelenë Katër ish-punonjës të administratës janë ndaluar nga policia në Tepelenë. Sipas Policisë, janë ndaluar ish-shefi i fi
Për herë të parë, Stresi tregon kush është fajtori për ndarjen e bujshme nga Kejsi Stresi sqaroi sot njëherë e mirë situatën e tij me Keisin. Reperi nuk e mohoi faktin se për momentin ata nuk janë bashkë
Real Madridi-Club Brugge, formacionet zyrtare: Madrilenët synojnë fitoren e parë në Champions Real Madridi dëshiron ta sigurojë fitoren e parë në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve sonte në "Santiago Bernabeu",