999 rezultate për

lenduar

Aksident i rëndë në mes të Tiranës, makina përplas motorin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parënë Tiranë ku si pasojë e tij është lënduar një shtetas. Aksidenti
Rama nga Serbia sulmon Haradinajn: Gënjeshtar, më ka lënduar! Kryeministri Edi Rama ka folur nga Novi Sad i Serbisë, për marrëdhëniet e tij me ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Ra
Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dy të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korcë-Pogradec,në afërsi të fshatit Vlocisht. Burimet bëj
Dy pa jetë e dy të lënduar rëndë, policia jep detajet nga aksidenti i rëndë Në fshatin Kamuna, Cërrik, është përplasur mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin D. Sh., banues në Cërrik, me mjetin
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, 1 pa jetë e dy të lënduar rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Elbasan. Mësohet se nga ky aksident tragjik ka humbur jetën n
Dy të vdekur dhe tre të lënduar nga Shqipëria: Aksident i rëndë në Kosovë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Autostradën "Ibrahim Rugova" në Kosovë, nga
Nami në Kosovë, 49 aksidente brenda 24 orëve Në 24 orët e fundit në vend janë shkaktuar 49 aksidente trafiku. Nga akisdentet 24 janë të lënduar, kurse 29 pa të lë
11 aksidente, 1 i lënduar në Maqedoni Një person ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa gjashtë persona lëndime të lehta trupore në shtatë fatkeqësi komuni
E FUNDIT/ Plas në Durrës, ka të lënduar Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve të para të mbërritura në redaksi, mës
Lille-Chelsea, formacionet zyrtare Lille do të jetë nikoqir i Chelseat në përballjen e rrethit të dytë në Ligën e Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 2
Formacionet e mundshme: Juventus-Leverkusen, bardhezinjtë duan fitoren e parë Sot Juventus kërkon sot fitoren e parë sot në Alianz Stadium ndaj Bayer Leverkusenit, pas barazimit dramatic 2-2 ndaj At
Momentet e sulmit ndaj forcave speciale turke në Turqi (VIDEO) Raportohet se një sulm me bomba goditi një autobus që transportonte policinë në provincën jugore turke të Adana. Në s
300 lëkundje në 2 ditë, 110 të lënduar dhe qindra banesa të dëmtuara (FOTO LAJM) Ditën e shtunë rreth orë 17:04 të pasdites vendi ynë u trondit nga një tërmet i fuqishëm që kapi 5.8 ballë. Ndërkohë gj
Vjosa Osmani solidarizohet me të lënduarit në Shqipëri: Në këto momente të vështira, jemi me ju Kandidatja për kryeministre të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike, Vjosa Osmani është solidarizuar me të lënduarit
Prisnim kryeministrin kur në spital mbërriti "i forti" i Niklës, shoqëruesit betoheshin për hakmarrje Një atentat më armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fushë-Krujë, që përfundoi me vrasjen e një 50 vjeçareje, Shpr
Bilanci i fundit, 105 persona të lënduar nga tërmetet, 130 shtëpi dhe 7 pallate të dëmtuar Nga lëkundjet e tërmetit ditën e sotme 105 persona kanë shkuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë 7 pa
Shkon në 105 numri i lënduarve nga tërmetet, kështu paraqitet gjendja në spitale Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesis
Shkon në 55 numri i të lënduarve nga tërmeti Deri tani mbi 55 qytetarë kanë mbetur të plagosur nga tërmetet e fuqishme që tronditën vendin. Mësohet se mes të lënd
Bilanc i rëndë nga tërmeti, vetëm në Tiranë 44 të lënduar Pak orë pas tërmeteve një numër i konsiderueshëm i banorëve janë paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në
Tjetër pallat çahet në "dysh" në Tiranë, 26 të lënduar (FOTO LAJM) Pas fotos së një pallati të çarë nga tërmeti i fuqishëm në zonën e “Don Boskos”, një tjetër ndërtesë është dëmtuar rëndë